gebe
  1. rapunzelcan

rapunzelcan Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    237
    Ödül Puanları:
    43

tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya

Konu, 'Kadınlar' kısmında rapunzelcan tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben 2 ay sonra tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha önce de 2 tüp bebek denemem oldu.ilkinde bebeğim tutundu 2 aylıkken düşük yaptım.ikincisinde tutmadı.üçüncü denememde daha dikkatli ve bilinçli olmak istiyorum. bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan faydalanmak istiyorum. bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.birbirimize yardımcı olalım.

2. rapunzelcan

Beğenilen Mesajlar:
    237
    Ödül Puanları:
    43
    68 okuyan var ama cevap yok :(

elfidamsanem bunu beğendi.
  3. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.382
    Ödül Puanları:
    113
    Slm ben ileriki zaman da (tarih simdilik belli degil) tup bebek tedavisi yapicam. Ilk olacagi için bende pek bisey bilmiyorum bu konuda.

rapunzelcan bunu beğendi.
  4. rapunzelcan

Beğenilen Mesajlar:
    237
    Ödül Puanları:
    43
    cevabın için teşekkür ederim canım. inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamiş kalırız canım ya.. bu aralar en çok istediğim şey bu . yoruldum hem de çok yoruldum. çevremdeki insanların insafsızlığından yoruldum.zaten Allah a havale ettim hepsini .

5. rapunzelcan

Beğenilen Mesajlar:
    237
    Ödül Puanları:
    43
    bu forumda yazan pek kimse yok en iyisi kadınlar kulübüne takılmak ;) üye olup ordan yazarım artık :)

6. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.382
    Ödül Puanları:
    113
    Erken gebelik belirtileri sayfasina gel canim Herkes orda

tüp bebek yaptıranlar veya düşünenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebek düşünenlere uyarı

Tüp bebek düşünenlere uyarı

Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımla Üreme Teknikleri Derneği (TSRM), tüp bebek konusunda bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş yöntemler konusunda vatandaşları uyarmak amacıyla gazetelere ilan verdi. Dernek Başkanı Prof. Dr. Hakan Yaralı, yaptığı açıklamada, tüp bebek uygulamaları ile ilgili yazılı ve görsel medyada yer alan bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş ve deneysel olarak...
  2. tüp bebek yaptıranlar

tüp bebek yaptıranlar

tüp bebek yaptıranlar tüp bebek yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 laparoskopi 2 ay önce ilk defa tüp bebek yaptırdım... ama düştü... 2. deneyeceğim ama korkuyorum... deneyipte hamile kalan varı lütfen yardımmm..
  3. Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünenler 2013

Aşılama yaptırmadan direk tüp bebek düşünen var mıııı
  4. devlet hastanesinde tüp bebek yaptıranlar

devlet hastanesinde tüp bebek yaptıranlar

arkadaşlar merhaba uzun zamn sonra geldim en son aşılama yaptık tutmayınca doktoru tedaviyi bıraktık 9 aydır.bugün birde devlet hastanesine gitmeye karar verdim.hormon tahlilleri istedi eşimden spermiyogram istedi.tahlillere göre değerlendirme yapıcak ama eşimdede bendede bi sorun yok 2 yıldır olmadığı için aşılama değil tüp bebek şansınız daha yüksek olur ondan direk tüp bebek yapalım...

Sayfayı Paylaş