gebe
  1. serpil75

serpil75 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında serpil75 tarafından paylaşıldı.

tüp bebek yaptırdım tutmadı o ay adet gördüm ve bu ay adetim de gecikme oldu 3 gün geçtikten sonra evde idrar testi yaptık ikinci çizgi çok silik bir şekilde varla yok arası çıktı 5.günü kan testi yaptım sonuç 0.12 çıktı (negatif) dendi bugün 6.günü hala adet görmedim acaba tedavide kullandığım iğnelerden dolayımı bu gecikme veya hamile miyim bu durumu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değeriniz gebelik lehine değil muhtemel olasılık ilaçla kaynaklı bir gecikme..Hekiminize danışmanızı tavsiye ediyorum..

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. serpil75

serpil75 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim.bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa onlarıda cevaplarını bekliyorum.

tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  2. Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem
  3. hamilemiym lütfen acil yardım

hamilemiym lütfen acil yardım

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler
  4. Tüp bebek yaptırdım tutmadı nedeni nedir?

Tüp bebek yaptırdım tutmadı nedeni nedir?

tüp bebek başarısızlığının nedenleri,tüp bebek tedavisinde başarısızlık,tüp bebeğin tutmama nedenleri,tüp bebek neden tutmaz,tüp bebek tedavisini etkileyn olumsuz durumlar hakkında bilgiler Embriyo kalitesi kötü olan grupta gerçekten de sonucu değiştirecek bir yöntem pek yok. Bu çiftlerde herhangi bir kromozom anormalliği yönünden bir genetik inceleme yapmak gerekir. Bazen kadında veya...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım
Etiketler:

Sayfayı Paylaş