gebe
  1. bal böceğim

bal böceğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yazın lütfennnnn

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bal böceğim tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR TÜP BEBEK YAPTIRAN VARSA YAZARMISINIZ LÜTFEN NERDE NASIL SONUÇ ALINIP ALINMADIĞI HAKKINDA MERAK EDİYORUM VE DÜŞÜNÜYORUM BİLMEM GEREKİYO ÇOK KORKUYORUM:bebem:

Tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yazın lütfennnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

slm herkese .geçen sene dış gebelik geçirdim. ilaçla dış gebeliğim sonlandı. geçen haftada hsg çektirdim sol tüpüm tıkalı çıktı. sağ tüpte hiç bir sorun yok. bu durumda olupta hamile kalan varmı acaba aranızda .
  2. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  3. tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalınabilirmi?

tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalınabilirmi?

tüp bebek aşılama ile hamile kalma Merhaba kızlar benimde çevremde bir aile dostumuz var yıllardır tüp bebek için uğraştılar çok şükür ikizleri oldu daha sonra nasıl olsa olmuyor diye korunmadıklarından bir bebeğe kendiliğinden hamile kaldı ve şokta :)Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr. Süleyman Tosun hangi durumlarda normal gebelik...
  4. Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Kızlar ikidir tüp bebek deniyorum da daha sonradan da hamile kalınabileceğiyle ilgili bir kaç yerde yazı okudum. Sizlerden ricam eğer sizde tüp bebek yaptırdı iseniz ve başarılı olmadıysa daha sonrada hamile kalabildiyseniz lütfen bana neler yaptığınızı anlatın. Lütfen çok ihtiyacım var :S:S:S :(((((
  5. Tüp bebek tedavisinde hamile kalıp  düşük yapanlar

Tüp bebek tedavisinde hamile kalıp düşük yapanlar

tüp bebek tedavisinde gebe kalıp düşük yapanlar,tüp bebek tedavisinde düşük yapanlar,tüp bebek tedavisinde hamile kalıp bebeğini kaybedenler,tüp bebek tedavisi sonrası düşük hakkında bilgiler Tüp bebek tedavilerinde normalden daha fazla ileri yaş gebelikleri elde edilmekte ve buda düşük oranlarını %25’lere kadar yükseltmektedir. Diğer düşük nedenleri arasında hormonal nedenlerde önemli yer...

Sayfayı Paylaş