gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız...

Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı koşullarda döllenme işlemi diyebiliriz..Ve normal yoldan gebe kalamayan çiftlere uygulanmaktadır.Belkide aramızda şuan tüp bebek yöntemiyle gebe kalmak isteyen arkadaşlar vardır ve onlara yaşadıklarınızı anlatarak burada morel kaynağı olabilirsiniz.:nazar:

2. sümeyranergis

sümeyranergis Forum Okuru

Evet ben tüp.bebek yöntemiyle hamile kaldim

3. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    peki tüp bebek yöntemiyle ilgili tecrübelerinizi biizimle paylasır mısınız..tüp yaptırmanızdaki sebeb neydı sizin sorununuz neydi bizimle hikayenıızı paylasırmısınız burdaki bir çok kişiyi bilinçlendırmek ve morel kaynagı olmak için birde tüp bebekte genelde coğul gebelikler oluyor sizin çoğul mu tek bir bebeğiniz mi oldu...

4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
  5. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gonal f ihtiyacım var tedvailerinizden artan elinizde olan varsa özelden yazarmısınız teşekürler

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebekte yeni yöntemler

Tüp bebekte yeni yöntemler

İlk kez 1978 yılında Louisa Brown’ın doğumuyla başlayan tıpta devrim niteliğindeki tüp bebek uygulamasında gelişmeler hızla ilerlerken, dünya artık “tekil ve sağlıklı” gebeliğe yöneliyor. Laboratuvar ortamındaki gelişmeler sonucu artık embriyonun 5 gün bekletilebildiğini, bu süreye de yaşama şansı en fazla olan embriyoların gelebildiğini belirten Prof. Dr. Bülent Gülekli, “PGD testiyle gerekli...
  2. nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

2010 tüp bebek yaptıranlar 2010 da tüp bebek yaptıranlar yaptıracaklar küçük fiyatı Sevgili melekler ben yumurtalık kanseriyim doktorumun ameliyatta içimde unuttuğu kitleye teşhis konulamaması sonucu bir an önce hamile kalmam gerekti ve bende bu ay tüp bebeğe başladım 3 gün önce transferim oldu bu duyguyu yaşayanlar yaşayacaklar deneyimlerimizi paylaşalım listemizi yapalım....
  3. Melekler Tüp Bebek SSK Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Burada

Melekler Tüp Bebek SSK Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Burada

tüp bebek ssk şartları,tüp bebek ssk şartları 2012, Tüp bebek yöntemiyle gebe kalmayı planlayan ve tüp bebek ödemesi hakkında bilgisi olmayanlar arkadaşlarım bu konu tam size göre SSK nın açıklamasıyla umarım yardımcı olmuşuzdur.. Yardımcı Üreme Yöntemi Tedavileri (Tüp Bebek) 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun 63.maddesinde yardımcı üreme yöntemi...
  4. Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Merhaba sevgili melekler; Ben 6 yıllık evliliğimde bebeğim olsun diye birçok yöntemi denemiş biriyim. İlk önce doktorların bekleyin olur demeleri ardından pardon bu değerlerle normal yoldan hamile kalamazsın diyenler sonrasında ise aşılama sizin tek çareniz değerleriniz güzel deyip iki aşılama yapmamıza umutlarımızı günden güne tüketen doktorların artık maddiyat dışında hareket etmediklerine...
  5. Tüp bebek tedavisinde son yöntemler

Tüp bebek tedavisinde son yöntemler

Yardımcı üreme tekniklerine başvuran çiftlerin yarısından fazlası embriyo gelişmesine rağmen gebelik olmamaktadır. Döllenme olmasına rağmen gebelik oluşmamasının kaynağı muhtemelen embriyonun rahime yerleşme safhasındadır. Embriyonun rahim içine yerleştirilmesini takiben değişik olaylar oluşmaktadır olarak embriyo bölünmeye ve büyümeye devam etmekte belli bir boya erişince kendisini çevreleyen...

Sayfayı Paylaş