gebe
  1. zerda gül

zerda gül Forum Okuru

tup bebek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zerda gül tarafından paylaşıldı.

lutfen bana cevap yazın bızızmmm tup sansımızda yok dıyolar ne yapalım tesede de cıkmıyo ben 22 esım 29 yasında ne yaplım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

tup bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal'ın Bebeği

Tuba Ünsal'ın Bebeği

tuba ünsal bebeği tugba ünsalın bebeği tuba ünsal ın eşi eşi ivana sert ve Tuba Ünsal artık anne... Kızı Sare ile objektifler karşısına çıkan Tuba Ünsal kızı ve eşiyle birlikte verdikleri pozları sizlerle paylaşıyorum.Bizler de Meleklermekanı olarak Tuba'nın bebeğinizi hayırlıyor sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyümesini temenni ediyoruz.
  2. tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

ARKADASLAR gecen ayin 10.da tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.15. gun kan aldirdim sonuc 389 iknci testi iki gun sonra yaptirdim sonuc958 suan doktorumla randevum var onu bekliyorum ..insallah cabuk gelir su 20 temmuz iste boyle arkadaslar haa benim 3 . denememdi ALLAHIM herkesi benim gibi mutlu eder insallah...
  3. Tuba Büyüküstün hamile ve ikiz bebek bekliyor

Tuba Büyüküstün hamile ve ikiz bebek bekliyor

tuba büyüküstün hamile tuba büyüküstün, hamile, bebek, ikiz bebek, onur saylak, haberleri burada arkadaşlar "Gönülçelen" dizisinde ki rol arkadaşı Onur Saylak'la birlikte olan Tuba Büyüküstün, hamile ve ikiz bebek bekliyormuş Melek'lerim:) Haberi görünce şaşırdımmm:D:D Ee hadi sizde şaşırın:) Tuba Büyüküstün’ün 7 aydır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Onur Saylak’dan hamile...
  4. Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri

Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri

Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri ne? Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin adını bilen var mı acaba ne koydular bebeklerin adını
  5. 2015 subat ayinda tup bebek yaptiranlar

2015 subat ayinda tup bebek yaptiranlar

slm arkadaslar benim yarin embriyo transferim var insallah tutar tek bir tane yumurtam cikti ve dollenmis yarin 12.30 da transfer edicekler insallah tutar

Sayfayı Paylaş