gebe
  1. canan gez

canan gez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Tüp Bebek!

Konu, 'Çöplük' kısmında canan gez tarafından paylaşıldı.

SLM MELEKLER..

Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama yaptırdım olumsuz.. şimdi de tüp bebek yaotıracağım. sizden istediğim bana dua etmeniz.. rabbim isteyen herkezi evlat sahibi yaptırsın. hem maddi hem manevi yorucu bir sürece girdik..ne olur benden dualarınızı eksik etmeyin...

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun; inşallah hamile kalmanıza dair paylaşımlarınızı burdan görmek nasip olur.Umudunuzu yitirmeyin ve olumlu düşünün.Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..Sevgiler

Tüp Bebek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek

Tüp Bebek

Geçmişte spermin yada embriyonun laparoskopi eşliğinde tüplerin içine verilmesi (GIFT/ZIFT) gibi teknikler uygulanırdı. Artık modern tıp, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek (IVF) ve mikroenjeksiyonu (ICSI) tercih ediyor. TEDAVİNİN AŞAMALARI: GÖRÜŞME İlk görüşmede IVF doktorunuz sizfen detaylı bir sağlık öyküsü alır, daha önce yapılmış tüm tetkik ve tedavilerinizi inceler....
  2. Tüp bebek

Tüp bebek

Tüp bebek tedavisi nedir? Tüp bebek tedavisi, kadın üreme hücreleri olan yumurtaların ve erkek üreme hücreleri olan spermlerin vücut dışında, laboratuvar ortamında biraraya getirilerek döllenmenin elde edilmesini sağlayan tedavi sürecini kapsamaktadır. Döllenen yumurtalar bölünmeye başlayıp, embriyo adı verilen ilk gelişim aşamalarını laboratuvar ortamında geçirirken, anne adayının rahmine...
  3. tüp bebek

tüp bebek

merabalar 2temmuzda tüp bebek trasferi oldum ,akıntım var azda olsa sarı renkte , kasıklarımda kesik gibi küçük agrılar oluşuyor bazan sık bazan aralıklı ,sinirlerim bozuldu aglıyorum sürekli bu evrede test yapsam çıkarmı,sekizinci günüm bana yardımcı olun gebelik belirtisi bu günlerde olurmu?teşekkürler.
  4. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  5. TÜP BEBEK

TÜP BEBEK

ARKADASLAR MERHABA ŞİMDİ İSTANBULDA TUP BEBEK YAPTIRANLAR YARDIMCI OLUN LUTFEN KARARSIZ KALDIM MUSTAFA BAHCECI MI MUSTAFA ACET MI MEMORIAL SEMRA HOCA MI YOKSA BULENT TIRAS MI HADI NE OLUR BISILER SOLEYIN KARARSIZ KALDIM YAPTIRMISKEN EN IYI YERDE OLSUN ISTIYORUM OLUMLU OLMUZSUZ NE DUYDUYSANIZ YAZIN LUTFEN

Sayfayı Paylaş