Tüp Bebek yaptırmak istiyorum dua eder misiniz ?

canan gez

Yeni Üye
Üye
Tüp Bebek yaptırmak istiyorum dua eder misiniz ?
Tüp bebek yaptırmak istiyorum dua istiyorum meleklerim
SLM MELEKLER..

Ben aranıza yeni katıldım.... 2018 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama yaptırdım olumsuz.. şimdi de tüp bebek yaotıracağım. sizden istediğim bana dua etmeniz.. rabbim isteyen herkezi evlat sahibi yaptırsın. hem maddi hem manevi yorucu bir sürece girdik..ne olur benden dualarınızı eksik etmeyin...

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun; inşallah hamile kalmanıza dair paylaşımlarınızı burdan görmek nasip olur.Umudunuzu yitirmeyin ve olumlu düşünün.Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..Sevgiler

Selamlar hayatım tabi ki dua ederiz neden etmeyelim. Bu anne olma isteği biz kadınlarda en üst seviyede. Bence hiç bir şekilde vaz geçmeyin. Bakın sizin durumunuzda olup tüp bebek te deneyip bebeğine kavuşamayan ve çareyi sperm donasyonunda bulan kadınlarımızın yazdıkları da var. Alternatif olarak eğer tüp bebek tutmaz ise ( ki öyel bir şeyi düşünmüyoruz ) aşağıdaki konuya da mutlaka bakın hayatım.

Sevgiler sunuyorum. Umuyorum ve diliyorum ki en kısa sürede isteğinize kavuşursunuz.

Canım benim bende tüp bebek annesiyim pamuk gibi bir kızım var Allah size de nasip etsin inşallah. Tedaviye başladınız mı başladıysanız nerede başladınız merak ettim hakkınızda hayırlısı olsun

Geri