gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

Konu, 'Gebelik' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz.. [​IMG]

2. yellow33

yellow33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım ben 2.denememde hamile kaldım ama 8 haftalıkken öldu kan pıhtılaşması varmış.3.denememdede tuttu 9ay iğne kullandım kan sulandırıcı ve 9 ay yattım korkumdan bişey olcak dıye çok şukur kucağıma aldım rabbım herkese nasip etsin cok sabır isteyen bir surec.umut yolculuğu işte anne olmak icin herseyı göze alıyosun 5 yıl sonunda anne oldum onun kokusunu aldığım an butun cektıklerım silindi herseyı unuttum.evlat baska bi dunya herkesten herseyden sakınıyosun tedeviden pozitif sonuc almanın tek sartı sabır ve dua

tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek annenin hislerini paylaşır

Bebek annenin hislerini paylaşır

3 aylık bebek anne karnında hareket edermi Uzmanlardan anne adaylarına: Korku, endişe, heyecan veya mutluluk... Bebek annenin tüm hissettiklerini hissedebiliyor. Huysuz, hırçın bebeklerin gelişimlerine baktığımızda, annenin hamilelik döneminde bir olumsuzluk yaşadığını görüyoruz. Tuhaf bir halsizlik hissi, ağızda metalik bir tat, göğüslerde büyüme ve hassasiyet, bulantı, böş dönmesi, aniden...
  2. Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız

Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse ve biliyorsanız Pisagor Sözleri de paylaşmanızı rica ediyorum bu sözlere çok ihtiyacım var ve Pisagor Sözleri paylaşımınız için şimdiden size çok tşk ederim.
  3. Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Selamlar arkadaşlar. Lütfen bana Abdülkadir Geylani Hazretlerinin söylediği sözlerden bildiklerinizi yazar mısınız.Çok memnun olurum.
  4. yılbaşı menüleri paylaşır mısınız 2013

yılbaşı menüleri paylaşır mısınız 2013

2013 yılbaşı gecesi sanırım misafirlerim olacak ve şimdiden menü ayarlamaya çalışıyorum.Daha karar veremedim ve fikirlerinizi bekliyorum :)
  5. lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

merhaba kızlar benim uzun bir zamandır hayatımda kimse yoktu.hep aşkı aradım.sonunda buldum.yeni tanıştık üç hafta kadar önce.her şey cok güzel başladı rüya gibi saf temiz.fakat aramızda 6 yas kadar bir fark var(benden küçük) bana olan ilgisi sevgisi bunlardan süphem yok samimi olduğunu hissediyorum.fakat iki seferdir sürekli evlilik mevzusunu acıyor.evlenmenin onun için erken olduğunu...

Sayfayı Paylaş