tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin

lugnic

Yeni Üye
Üye
tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin
Arkadaslar sırf bu yazıyı yazabilmek icin uye oldum foruma.
Agustos ayında tüplerimin kapalı olduğunu öğrendim. Dünya başıma yıkıldı hayallerim birer birer elimden alındı sanki.laparoskopi geçirdim açamadıklarını söylediler. çevremde bunu duyan akrabalarım bile bir süre korktu çocuklarını sevmemden.nazar ederim diye...hemen hemen her günüm bebekleri düşünerek geçti... operasyondan 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. imkansız demislerdi ama oldu. operasyonu yapan çok ünlü,alanında uzman bir doktordu ama yanılmıştı. tıpta kesinlik yoktu. Allah ol dediği zaman oluyordu. ozaman bu forumları okuyup benim durumumda olan birilerinden umut dol bir cümle görmeye çok ihtiyacım vardı.çünkü insanın umutlarının olmaması korkunç. tüp bebek var diyebilirsiniz. bunun için zaman ve para gerekiyor. ve de cok cok sabır. ve bilinmez bir bekleyiş. ben kısa da olsa bu bekleyişi tattım hatta para bile biriktirdik.Çok şükür kısa sürdü bekleyi.
Allah'a tüm bebek isteyen arkadaşlarım için dua ediyorum...Allah bir an önce bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin

arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

Geri