Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :(
) senelik evliyiz. Dotora da gittik hiçbir sorun yok dendi.Tüplerim de açık ama gebe kalamıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım. Eşim artık benden soğumaya başladı.Ne yapacağım bilemiyorum :(

) senelik evliyiz. Dotora da gittik hiçbir sorun yok dendi.Tüplerim de açık ama gebe kalamıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım. Eşim artık benden soğumaya başladı.Ne yapacağım bilemiyorum :(

her çift kolayca hamile kalamıyor malesef.bende evlilğimde 4.yılıma girdim ve gebe kalamıyorum eşimde bende bütün testlerden geçtik sorun yok ama gebelikte oluşmuyo hayırlısı tabiki.bazen psikolojik sorunlarda bunu tetikliyo ve gebe kalınamıyor.kusura bakma sölemedende geçemıcem bebek tek başına yapılmıyo eşim benden soğuyor demişşin belkide olmama sebebi eşinde ozaman sende ondanmı soğuyacan.böle durumlarda eşler birbirinin yanında olmalıki zorluklar beraber atlatılmalı bu ikinizn sorunu çünkü.eşin senı bebek için sevecekse bırak hiç sevmesın belkide hiç bebek sahibi olamayacaksınız ozaman senden ayrılacakmı.

Canım hiç bir sebep olmazsa bile stresten de çocuk olmuyor.Öncelikle moralinizi çok yüksek tutun.Belli bir dönem çiftler arasında bu konu yüzünden gerginlikler olabilir.Ayrıca şunu söyliyeyim.Rahim hsg sinde bazen tüpler ve kanallar açık görünüyor.Ama yapılan laparaskopi de tüplerde ve kanallarda sorun çıkabiliyor.Her şey çocuk değil emin ol.Şu anda yolun başında olduğun için bu durum sana güç ve ulaşılmaz gelicek..Sana tavsiyem sitemize üye ol ve burda senin gibi çocuk sahibi olmak isteyenlerle konuş,bu konu da yalnız değilsin.Paylaştıkça bir nebze de olsa rahatlıyacağın dan emin olabilirsin.Sevgilerimle

üzülme canım bunda da bir hayır vardır muhakkak olmazsa sabredemezsen aşılama yaptırın eşinle bazen bu tür sorunlar olabiliyor erkeğe kadının bedeninin alışması çok uzun sürebiliyor bağışıklık yapmadığından kaynaklanıyor..

Geri