gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

) senelik evliyiz. Dotora da gittik hiçbir sorun yok dendi.Tüplerim de açık ama gebe kalamıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım. Eşim artık benden soğumaya başladı.Ne yapacağım bilemiyorum :(

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    her çift kolayca hamile kalamıyor malesef.bende evlilğimde 4.yılıma girdim ve gebe kalamıyorum eşimde bende bütün testlerden geçtik sorun yok ama gebelikte oluşmuyo hayırlısı tabiki.bazen psikolojik sorunlarda bunu tetikliyo ve gebe kalınamıyor.kusura bakma sölemedende geçemıcem bebek tek başına yapılmıyo eşim benden soğuyor demişşin belkide olmama sebebi eşinde ozaman sende ondanmı soğuyacan.böle durumlarda eşler birbirinin yanında olmalıki zorluklar beraber atlatılmalı bu ikinizn sorunu çünkü.eşin senı bebek için sevecekse bırak hiç sevmesın belkide hiç bebek sahibi olamayacaksınız ozaman senden ayrılacakmı.

BEYZA21 ve ceylinn bunu beğendi.
  3. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın Özgül her istediğimiz zaman hamile kalamyrz vardır bunda da bi hayır veren Allah.. Elbet birgün bize de verecek..

BEYZA21, nehir bahar ve ÖzGüL bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hiç bir sebep olmazsa bile stresten de çocuk olmuyor.Öncelikle moralinizi çok yüksek tutun.Belli bir dönem çiftler arasında bu konu yüzünden gerginlikler olabilir.Ayrıca şunu söyliyeyim.Rahim hsg sinde bazen tüpler ve kanallar açık görünüyor.Ama yapılan laparaskopi de tüplerde ve kanallarda sorun çıkabiliyor.Her şey çocuk değil emin ol.Şu anda yolun başında olduğun için bu durum sana güç ve ulaşılmaz gelicek..Sana tavsiyem sitemize üye ol ve burda senin gibi çocuk sahibi olmak isteyenlerle konuş,bu konu da yalnız değilsin.Paylaştıkça bir nebze de olsa rahatlıyacağın dan emin olabilirsin.Sevgilerimle

ceylinn bunu beğendi.
  5. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat versin, hayısızsa zaten vermesin.

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    üzülme canım bunda da bir hayır vardır muhakkak olmazsa sabredemezsen aşılama yaptırın eşinle bazen bu tür sorunlar olabiliyor erkeğe kadının bedeninin alışması çok uzun sürebiliyor bağışıklık yapmadığından kaynaklanıyor..

Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden hamile kalamıyorum?

Neden hamile kalamıyorum?

kadın neden hamile kalamaz 5 aydır hamile kalamıyorum sorun yok ama kalamıyorum 2 aydır neden değilim Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim vardı benim. 16 yaşımdan beri hep düzensiz olurum.bazen 30 günde bazen 45 günde.bazen 40 hiç belli olmadı.ama evlenmeden önce bile düzene girsin diye doğum kontrol hapı kullanmadım.doktora...
  2. Tüplerim kapalı hamile kalamıyorum

Tüplerim kapalı hamile kalamıyorum

tüplerin tıkalı olması hamileliği zorlaştırırmı,tüplerin kapalı olması gebeliği zorlaştırırmı,tüp tıkanıklığı nedir,tüpleri tıkalı olup hamile kalanlar varmı,kapalı tüpler ve gebelik hakkında bilgiler gebelik oluşumu için gereken şartları özetlerken, spermlerin tüplere ulaşması için, tüplerin açık olması gerektiğini söylemiştik. Tüpler açık olmazsa yumurtalıktan atılan yumurta tüpün içine...
  3. Hiç bir şeyim yok ama hamile kalamıyorum?

Hiç bir şeyim yok ama hamile kalamıyorum?

nedensiz kısırlık,nedensiz infertilite,infertilite nedenleri,sebebi olmayan kısırlık,sebebi olmayan infertilite,infertilite tedavisi hakkında bilgiler İnfertilite nedeniyle başvuran çiftlerde bazen kadında, bazen erkekte, bazen de her ikisinde birden sorun saptanabilir fakat bu çiftlerin yaklaşık %15'inde her ikisinde de kısırlığa neden olan hiçbir etken bulunamaz bu duruma açıklanamayan...
  4. Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

hamile kalamama nedenleri,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için yapılması gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler Her kadın bir gün dünyaya bir bebek getirmek ve annelik duygusunu tatmak ister. Birçok kadın bu duyguya istediği anda sahip olup kolayca hamile kalabilirken maalesef bazı kadınlar istedikleri anda hamile kalamamaktadırlar. Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan...
  5. vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

Beyza hanm merhaba ben hamilemiyimden ayşegul .sizinle özelden çok konuştuk.bana çok yardımınız oldu.sizin sayenizde vajinusmusu yendim .vajinusmus için herkeze tavsiyem doktor doktor gezmeyin beyza hanımı dinleyin ben sayesinde 15 günde yendim.ama hamile kalamıyorum .ilişkiden sonra spermler geri akıyor ve kanla karışık akıntım var .sitenize üyelim kabul edilmedi .nasıl üye olabilirm sizinle...

Sayfayı Paylaş