gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tüplerini bağlatan ya da bağlatmayı düşünen var mı?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, doğum kontrolü önemli bir konu ve bu konudaki en güvenli yöntemlerden biri tüpleri bağlatma. Gerçi onun da komplikasyonları olabilir ama artık bebek sahibi olmak istemeyen ve tüplerini bağlatmak isteyenleri bu sayfaya bekliyorum. Neden bu yöntem? Artıları, eksileri, düşünceleriniz neler ?

2. cedrina

cedrina Forum Okuru

Ben 1hafta once tuplerimi baglattim 37 yasindsyim ve 1 cocugum var 2 defa spralle 2 defada geri cekilme yontemi ile hamile kaldim baska cocuk istemedigim icin kurtaj oldum uzun yillardir dogum kontrol hapi kullaniyordum iyi bir sigara icicisi olmam sebebiyle ikisin bir arada kullanilmasinin tehlikeli oldugunu soyledi bircok doktor bu sebeple ve artik daha fazla gunaha girmek istemedigimden bu yontemi tercih ettim insallah bundan sonraki yasantimi acaba hamilemiyim diye dusunmeden gecirecegim

Tüplerini bağlatan ya da bağlatmayı düşünen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüplerini bağlatan kadınlar da bebek sahibi olabilecek!

Tüplerini bağlatan kadınlar da bebek sahibi olabilecek!

tüpleri bağlattıktan sonra hamile kalınırmı Tüplerini bağlatan kadınlar da artık bebek sahibi olabiliyor.Herhangi bir gerekçeyle eğer kadın tüplerini bağlatmışsa ve daha sonra bebek sahibi olmak istiyorsa artık bu istediğini gerçekleştirebilecek nasıl mı? Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum Doğum kontrolü amacıyla tüplerini bağlatan kadınlar, tüp bebek yöntemi kullanılmadan mikro...
  2. Kadınlarda Tüp Bağlatma Yöntemi

Kadınlarda Tüp Bağlatma Yöntemi

Kadınlarda Tüp Bağlatma Yöntemi hakkında lütfen çok acil bilgi verirmisiniz Kadınlarda Tüp Bağlatma Yöntemleri nelerdir ve en iyisi hangisidir nasıl yapılır
  3. Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Muharrem ayına özel namaz ya da dua var mı

Kızlar biliyorsunuz muharrem ayındayız, ihya etmemiz lazım. Bu aya özel kılınması gereken özel bir namaz var mı?Ya da dua ?
  4. TÜP BAĞLATMANIN RİSKLERİ VARMI?

TÜP BAĞLATMANIN RİSKLERİ VARMI?

tüp bağlatma işlemi kimlere yapılır,tüpleri bağlatmanın sakıncaları varmır,tüpleri bağlatmanın zararı varmı,tüpleri bağlatmanın riskleri,tüpleri bağlatmanın yanetkileri hakkında bilgiler Tüp bağlatma (tüp ligasypnu) işleminin kadın üreme organları veya diğer organlar üzerinde bir yan etkisi yoktur ancak bu işlem basit de olsa bir ameliyattır ve her ameliyat gibi bazı riskleri vardır. Her...
  5. Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ?

Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ?

Ben sosyal hizmetler okumak istiyorum.Fakat ataması yok denecek kadar az.Ve o kadar meslek içinde benim çok istediğim meslek tek bu.Baska hicbir meslege sempati duymuyorum,istemiyorum.Ama bu atama konusu canımı sıkıyor.Mezun olup boş boş da gezmek istemiyorum.meslek lisesi mezunları daha kolay atanıyormus.Ben anadolu lisesi ogrencisiyim,4 yillik okuyacagim.Maaşı falan hiçbirşeyi önemli...

Sayfayı Paylaş