gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Tuqc€_nin büyük derdi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

çağla şikel saç rengi çağla şikelin gelinlik modeli şikelin gelinliği şikel gelinlik modeli Canım meleklerim bi konuda yardımınıza ihticaım var.Temmuzda düğünüm var ben daha saçlarım hangi renk olacağına karar vermiş değilim.Saçlarım bugüne kadar hep siyah kullandım siyah lacivert flan siyahdan şaşmadım ama farklı bi renk istiyorum düğünümde kendim esmerim gelinliğimde beyaz olcak bi fikir verin canlarım şimdiden teşk. :kiss:

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]esmerim dedin ya kuzum böle aşırı kırmızı olmayan kızıl mürdüm tonlarına bak istersen beyaz gelinliklede ii gider :kiss:

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm bakır karamell olabilir mi neten bak çook hoş ben onu yapıcam inşallah :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç dokunma... esmersin ve beyaz gelinlik harika olur...

5. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dokunmaaaaaaaaaaa..................)

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında siyah saç beyaz gelinliğe çok güzel oldu denedim daha kırmızımsı renkler nası olur offf çok kararsızım ya :(

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çingene gibi olurum diye korkuyorum ben esmerim ya

8. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    tugcem dert ettigin seye bak siyahta gùzel bir renk istiyorsan kuafôre sor onlar daha uygun bir renk ônerirler.

9. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de dokunma saçlarına. adı üstünde siyah şimdi başka renk yapıcaksın tutmayacak yada ne bileym sen siyaha alıştığın için kendine o rengi yakıştırmayacaksın boşuna moralini bozacaksın düğünden önce..bu arada nişanlın ne diyo peki?

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım bence sen hiç elini sürme sacına siyah sac harika durur beyaz gelinliğin içinde tatlım....

11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ben de yazaçakdim, hiç bozma !

12. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede hic dokunma Siyah saclar gelinlerde cok hos duruyor...

13. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    elleme canım esmerim diyorsun çünkü siyah daha çok yakışır ve gelinliğinle on numara olursun

14. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ama farklı renk olsun istiyorum ben siyahtan bıktımmm:(

15. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım bencede dokunma saçlarına beyaz gelinliğinin içinde siyah saçta daha iyi bişey gitmez emin ol ama illada sıkıldım diyorsan düğününden sonra istediğin rengi yapabilirsin ama sana tavsiyem herkez gibi dokunnnmaaaaaaa:D:Dolacak

Tuqc€_nin büyük derdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derdim çok büyük

derdim çok büyük

derdim çok :cry:arkadaşlar bnm bi derdim var aslında bir değil bin bn eşimle sewerk ewlndim ama ewlendğim günden beri çok mutsuzum hep kötülüğünü gördüm şimdi ise istedğim olcak yani boşanma aşamsındayız ama bnm bi kızım var onu ve kendi geleceğimi düşünmek mecburiyetindyim ama bu ewlilik de yürümüyor birbirimizi sewiyoruz ama olmuyor işte acaba ii bi karar. mı kötü bi karar mı aldım kafam...
  2. derdim büyük

derdim büyük

kızlar benım derdim buyuk benim eşimin 14 yıldır bi arkadası var ve bu arkadas ondan ne isterse istesın benım eşim hayır diyemıyor butun kavgalarımız bu arkadası yuzunden oluyor ve benım esım bunu anlayamıyor ne yapmalıyım bana yardım edin gercekten dayanamıyorum
  3. derdim cok büyük

derdim cok büyük

slm melekler benim derdim babam .biz 2 kardesiz ve annem astim hastasi. biz 1 turlu babami deyisdiremekdik. hep ayni hep annemi asaglar ,kufur,eder. gecenlerde de beni geldi hic 1 sey olmadan behane yapip dövdu .hep yüzüne yapdigi yalnisliklari söylediyim icin .51 yasinda adam hep ayni .onu hic sevmiyom hemde hic. beni dövduyu icin ondan nefret edoym .yuzunu bile görmek istemiyom.allah kimseye...
  4. En büyük derdim :)

En büyük derdim :)

Size sormazsam içim rahat etmez ya benim söyle bir sorunum var geceleri erken yatmama ragmen çokkk geç kalkıyorum erken kalktıgım zmanlarda oluyor ama bir türlü kahvaltı yapamıyorum canım hiç istemiyor kahvaltı saatlerim genelde 2 yada 3 de oluyor :utan: sizde böyle sorun varmı yoksa bendemi var anlamadım gitti :S :S :S
  5. Tuqc€_nin cicişleri

Tuqc€_nin cicişleri

Kızlar yeni aldığım cicilerim buyrun :D:D Buda takımım pant. var yani :D:D Dolabımında k.bakmayın acık dağınık :) Far sürmeyi pek sevmem ama bu tonları çok seviyorum. Buda yeni rujum :parfum:(rengi clover haze) Buda benim Suriye'den gelen makyaj setim farları kullanıyorum bide dudak kalemini farları süper ötesi :hede: En çok turuncu ve altın rewngi olanı kullanıyorum Bu çanta...

Sayfayı Paylaş