türban bağlama modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
türban bağlama modelleri
türban bağlama modelleri eşarp yapma modelleri eşarp yapma video türban video başı
Tesettürlü bayanlar için bir birinden şık türban bağlama modelleri

Türbana girdiniz ve bağlama şekilleri hakkında bilginiz yok o zaman aşağıda daha önceden insanların bağladıkları türbanları ve modellerini görebilirsiniz. Sizlerde bu şekilleri kullanarak türbanlarınızı bağlayabilirsiniz kızlar.

LeyLi_02arminek.jpg
LeyLi_03arminek.jpg
LeyLi_05arminek.jpg
LeyLi_10arminek.jpg
LeyLi_35arminek.jpg
LeyLi_36arminek.jpg
LeyLi_38arminek.jpg
LeyLi_39arminek.jpg
LeyLi_40arminek.jpg
LeyLi_41arminek.jpg
LeyLi_43arminek.jpg

Bu aşağıda yer alanlarda tesettürlü gelinlikler için çok hoşuma giden tesettür türban modeli kızlar bunu da sizlere bonus olarak veriyorum :D:D

t_rba n2.jpg
Tasli-turban-gelin-basi-modelleri.jpg
Tesettur-2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi yeni bulduğum resimleride atıyorum kızlar sizlere inanılmaz güzel bir arşiv oldu artık bana yakışan hangisi ise onu seçerim diyeceksiniz :D:D

LeyLi_25arminek.jpg
LeyLi_26arminek.jpg
LeyLi_27arminek.jpg
LeyLi_29arminek.jpg
LeyLi_30arminek.jpg
LeyLi_31arminek.jpg
LeyLi_32arminek.jpg
LeyLi_33arminek.jpg
LeyLi_34arminek.jpg
LeyLi_44arminek.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değişik ve birbirinden güzel bağlama şekilleri canım bazıları çok hoşuma gitti bir modele bağımlı kalıyoruz hep aynı hep aynı arada model değiştirip kendimize yakışanı bulup takıp takıştırmalı:D bu arada eşarpların her biride ayrı güzel teşekkürler tatlı çitom ellerine sağlık arkadaşım:)

hepside gercekten güzelmiş.bende hep aynı tarzda kullanıyorum eşarbı.uçlarını serbest bırakmıyorum içerde kullanıyorum.aslında değiştirmekte fayda var.ama böle çalışınca insan kendine fazla zaman ayıramıyor.gerçi oda benim ayıbımm

emeginesaglık.kapalı biri degilim ama eşerp bazılarına cok yakısıo ben de özeniyorum kapanssamm mı die.gercejkten güzl baglama modelleri var.

Geri