gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türk Aileleri Televizyonda En Çok Ne İzliyor?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rtük en çok izlenenler en çok izlenen programlar

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Türk televizyonlarını yerli diziler işgal etmiş durumda. Bunun yanında bol miktarda yarışma ve şov programları da var. Yerli dizilerden bazılarının reyting rekorları da kırdığını biliyoruz ama acaba Türk aileleri yüzdeye vurulduğunda tvde neler izliyor hiç merak ettiniz mi?

RTÜK'ün 21 ilde toplam 2 bin 525 kişiyle yaptığı "Televizyon İzleme Eğilimleri Araştırması"na göre TV programlarının izlenme sıklığında yüzde 76.7'yle yerli diziler ilk sırada yer alıyor.

Yerli dizileri haberler, Türk filmleri ve yarışma programları takip ediyor.

En çok ne izliyoruz?

Yüzde 76.7: Yerli diziler

Yüzde 74.5: Haberler

Yüzde 49.7: Türk filmleri

Yüzde 42.4: Yarışma programları

Dizi izliyor musunuz?

Yüzde 76.7: İzliyorum

Yüzde 13.1: Ara sıra izliyorum

Yüzde 10.2: İzlemiyorum

Tv'de öncelikli hangi programlar yayınlansın?

Yüzde 86.3: Yerli dizi

Yüzde 85.1:

Haber ve habere dayalı programlar

Yüzde 74.8: Türk filmleri

Yüzde 71: Yarışma programları

Yüzde 68.7: Yabancı filmler

Yüzde 66.9 : Dini programlar

Türk Aileleri Televizyonda En Çok Ne İzliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok dayağı Türk çocuğu yiyor

En çok dayağı Türk çocuğu yiyor

. Birleşmiş Milletler in hazırladığı raporu okuyunca hiç şaşırmadım. BM tarafından hazırlanan Aile İçi Şiddetin Küresel Yansımaları adlı rapor,dünya üzerinde en çok dayağı Türk çocuklarının yediğini ortaya koyuyor. Rapor,Türkiye de çocukların % 24.8 inin aile içi şiddete maruz kaldığına ortaya koyuyor.... Yani neredeyse her 4 çocuktan biri dövülerek terbiye ediliyor Her şeyimiz...
  2. Türk Kadını en çok Ruju kullanoyor!!

Türk Kadını en çok Ruju kullanoyor!!

Türk kadını makyaj ürünleri arasında en çok ruju kullandığı ortaya çıktı. Uluslararası bir kozmetik şirketinin Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Eda Bekem, Türk kadınının kozmetik ürünlerden en çok ruju kullandığını söyledi. Bekem, rimelin de Türk kadınının gözde kozmetik ürünleri arasında yer aldığını, rimel sürmeden sokağa çıkmama alışkanlığı bulunan kadın sayısının...
  3. Ailenizde en çok kiminle tartışırsınız?

Ailenizde en çok kiminle tartışırsınız?

İşte çok can alıcı bir soru aile de en çok kiminle tartışırsınız?diyorum ve anketimizi başlatıyorum. Ben oğluşumla küçük ama boyundan büyük kavgalar ediyor benimle:):)
  4. Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar...Külahıma Anlatın ...:)

Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar...Külahıma Anlatın ...:)

En Çok Söylenen Yalanlar Türklerin En Çok Söylediği Yalanlar Herkesin hayatında söylemiş olduğu yalanları vardır.Kim yalan söylemem derse yalan söyler bence...En sıkıştığımız anda olsun..Verecek bahanemiz olmadığı zamanda olsun yalanlara başvururuz...Birde yalanın caiz olduğu durumlar var beyaz yalan dediklerimiz kimseye zarar vermeyen bakalım o hangi yalanlarmış.. Türklerin en çok...
  5. Suan TV´de ne izliyorsunuz?

Suan TV´de ne izliyorsunuz?

Meleklerim ben genelde Meleklermekanindayken bir yandanda ya TV acik olur yada radyo.... Ve bazen aceba meleklerim TV´de suan ne izliyorlar diye soruyorum kendime.... Evet biraz merakliyim galiba :) suan ben Power Türk dinliyorum... Siz ne yapiyorsunuz?

Sayfayı Paylaş