gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

türk bayrağı ölçüleri hesaplama nasıl yaphılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türk bayrağının cm cinsinden ölçüleri nedir ve bunun hesaplama yöntemi varmış Bakanlar Kurulunun kararı ile 1985 yılında heralde bu konu hakkında daha detaylı bilgi verir misiniz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

türk bayrağı ölçüleri hesaplama nasıl yaphılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜRK BAYRAĞI nasıl oluştu?Ve tarihçe.

TÜRK BAYRAĞI nasıl oluştu?Ve tarihçe.

türk bayrağının kabul edilişi türk bayragi nasil oldu bayrağı nasıl oluştu bayrağımız nasıl oluşmuştur bayrağı oluşmuştur Türklerin ilk kullandıkları bayrağın rengi ve sekli hakkında kesin bir malumat yoktur. Ancak Orta Asya tarihi hakkındaki bilgilere dayanarak İslamiyet’ten önceki Türklerde Tuğ adı verilen bayrak veya sembollerin kullanıldığı bir gerçektir. Siyahtan kırmızıya kadar; mavi,...
  2. Türk bayrağı nasıl çizilir?

Türk bayrağı nasıl çizilir?

yıldız nasıl çizilir ay nasıl çizilir türk bayrağı video yıldız cizilir video bayrak Türk bayrağının nasıl çizildiğini nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve çizim için önemli bilgileri sizler için veriyorum Türk bayrağının çizimi aşağıda hususlara uyularak yapılmanızı rica ederiz. 1- Görselde ki "A" uzunluğu yani ayın dış çemberi merkezinin, uçkurluklara uzaklığı genişliğin,...
  3. Türk Bayrağının Ölçüleri ve Bayrağımızla İlgili Bilgiler...

Türk Bayrağının Ölçüleri ve Bayrağımızla İlgili Bilgiler...

Türk bayrağı, ölçüleri, nasıl oluşmuştur, resimleri, tarihi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türk bayrağı uğruna kanlar dökülen,canlar verilen bu güzel vatanın varlığını ve bağımsızlığını temsil eder. Osmanlı İmparatorluğundan önceki Anadolu Türk devletlerinde kullanılan bayrak renk ve sembolleri hakkında yeterli bir bilgi yoktur. Türk Bayrağını ilk olarak...
  4. türk bayrağı ölçüleri

türk bayrağı ölçüleri

türk bayrağı ölçüleri nedir mesela A4 kağıda çizmek istesem ölçüleri nasıl yapacam:S
  5. Türk bayrağı nasıl meydana geldi

Türk bayrağı nasıl meydana geldi

türk bayrağı nasıl oluştu ve nasıl meydana geldi kızlar bana bu konuda yardımcı olacak yada kaynak gösterecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş