gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Türk erkek olsun istedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

star tv de yayınlanan evlilik programlarından olan yabancı gelin in sunucusu Sema Öztürk damat adayının yabancı olmamasını istermiş.....

TÜRK ERKEĞİYLE EVLENMEK İSTİYOR!
    YABANCI GELİN’ ADLI PROGRAMIN SUNUCULUĞUNU ÜSTLENEN SEMA ÖZTÜRK HAFTA SONU DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA EVLİLİK HAKKINDAK SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTI.

‘Yabancı Gelin’ adlı televizyon programında evlilik hayalleri kuran gençleri biraraya getiren Öztürk, kendisine yöneltilen 'Yabancı bir erkekle evlenir misiniz?' sorusuna şöyle yanıt verdi: 'Türk biriyle evlenmek tercihim ama aşk ve hayat insana ne getirir tahmin edemiyorsunuz.'

Son düzenleme: 15 Mart 2009
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Türk erkek olsun istedi
    paylaşımın için teşekkürler canım

Türk erkek olsun istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tusubasa Türk mü Oldu ?

Tusubasa Türk mü Oldu ?

tsubasa dünya kupası bölümleri tusubasa japonlar türk mü Şok Şok Şok ünlü çizgi film karakteri, karakterli tusubasa türk oldu :D:D Asmasyon haberin devamı arkadaşlarım Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu çatı altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını...
  2. Korsanlar kaçırdıkları Türk Gemisi için fidye istedi

Korsanlar kaçırdıkları Türk Gemisi için fidye istedi

Korsanlar, Somali açıklarında kaçırdıkları Türk gemisi için fidye istediler. Somali açıklarında kaçırılan “M/V Yasa Neslihan” gemisinin bağlı olduğu Yasa Denizcilik Şirketinin hukuk müşaviri avukat Fehmi Ülgener, korsanların kendileriyle irtibata geçtiğini söyledi. lgener, “Geminin bırakılması karşılığında fidye istediler. Fidye konusunda pazarlıklar devam ediyor. Pazarlıkların 2 ay gibi bir...
  3. tsubasa da Türk oldu

tsubasa da Türk oldu

Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu çatı altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını herkese gösterelim. İçişleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini yayınladı. Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı...
  4. Türk erkeği çekicidir:)

Türk erkeği çekicidir:)

TÜRK erkeği çekicidir:D:D
  5. Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

:esra:ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP HAYALİMDE SEVDİĞİM RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM ERKEKLE EVLENİP ONDAN KIZ ÇOCUĞUM OLMASINI HAYAL ETMİŞTİM EVET RÜYALARIMDAKİ PRENSİMLE EVLENDİM AMA HER HAMİLELİMDE HEP KIZ İSTEDİM BU İSTEĞE O KADAR İNANDIMKİ 9 AY BOYUNCA KIZIM OLCAK DEDİM UTROSONA İNAT! AMA 3 GEBELİĞİMDEDE ERKEK OLDU ALLAH OĞULLARIMA ÖMÜR VERSİN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUMDA İYİKİ BU KADAR YAKIŞIKLI OĞULLARIM OLMUŞ...

Sayfayı Paylaş