gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Türk Gitarist Deniz Demiröz'ün Başarısı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bilindigi üzere Londra'da yapılan Gitar İdol yarışmalarında onbinlerce gitaristin arasından ilk 120'ye Türk Gitarist Deniz Demiröz kaldı şimdi Deniz Demiröz 12 yi zorluyor lütfen bunu dikkate alarak şu sayfayı okuyalım. http://denizdemiroz.com/destek.htm

Buda Demiröz'ün açıklaması:
    Deniz Demiröz, "Her çesit müzigin ülkemizde de uluslararasi standartlarda yapilabildigini göstermek ve Türklerin de bu alanda basarili isimleri dünya piyasasina çikarabilecegini kanitlamak istiyorum. Enstrümantal gitar zor ve sabir isteyen bir kulvar ama ben Türkiye'nin bu alanda da adini duyurabilecegini düsünüyorum. Finale sehitlerimiz anisina besteledigim 'Son sehit' adli parça ile katiliyorum. Eger Londra'ya kadar gidebilirsem, orada Türkiye'yi en iyi sekilde temsil edecegim.

Türk Gitarist Deniz Demiröz'ün Başarısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk profesörün tam yüz nakli başarısı

Türk profesörün tam yüz nakli başarısı

murat topalan Prof.Dr. Murat Topalan'ın, 7 yılı aşkın bir süredir kişinin kendi derisinden yüz derisi elde etme çalışmalarında mutlu sona yaklaşıldı. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Murat Topalan, kadavradan yüz nakline alternatif olarak kişinin kendi derisinden bütün yüzünü kaplayacak ebatta yüz derisi elde ederek nakletmeyi...
  2. Türk doktorun büyük başarısı

Türk doktorun büyük başarısı

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. DR. Sertaç Yetişer Farelerdeki Yüz Felciyle Oluşan Hasar konulu çalışmasıyla "Politzer Bilim Ödülü" aldı. Acıbadem Bursa Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, iki yılda bir düzenlenen Politzer Derneği toplantısının 26’ncısı 13-16 Ekim tarihlerinde ABD’nin Ohio eyaletine bağlı Cleveland kentinde yapıldı. Toplantıda Prof. Dr....
  3. Türk Deniz Kuvvetleri

Türk Deniz Kuvvetleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Türk gitaristler

Türk gitaristler

türk gitaristler levent kosman atahan kaya abdurrahim coşkun ünlü türk gitaristler Türk gitaristler Abdurrahim Coşkun Ahmet Kanneci Akın Eldes Alper Karamahmutoğlu Asım Can Gündüz Atahan Kaya Aysegul Koca Batuhan Mutlugil Bora Uslusoy Burak Deran Bülent Ortaçgil Barış Ertunç Cem Başak Cem Köksal Demir Demirkan Demirhan Baylan Doğan Canku Eralp Güner Erdem Sokmen Erdinç...
  5. Global Gitaristler

Global Gitaristler

Global Gitaristler Al Di Meola Alex Skolnick Andres Segovia Andrew York Andy Timmons Barney Kessel Batuhan Mutlugil B. B. King Ben Harper Brian May Buckethead Carlos Santana Charles Hedger Charlie Christian Chet Atkins Chuck Schuldiner Cem Köksal Cseh Tamas Costas Cotsiolis Dave Murray David Gilmour Eddie Lang Eddie Van Halen Eric Clapton Eric Johnson Ferhat İmam...

Sayfayı Paylaş