gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Türk işi windows :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

önsöz Buyrun

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Türk işi windows :D
    Ayy bu muhteşem bir sey hayalim.. Tek kelime ileee mükemmel bişey.... süper süperr süperrrr.. yapanında yayınlayanında ellerine sağlık paylaşım için cok ama cook teşekküürrr ederimmm..

Türk işi windows :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Tiyatrocularımız - D

Türk Tiyatrocularımız - D

Demet Akbağ, (d. 23 Aralık1959). Türk sinema ve tiyatro sanatçısı. Bir Demet Tiyatro'da oynamaktadir. Demet Evgar, ( 19 Mayıs1980, Manisa ), Türk oyuncu. Manisa’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Kenter Tiyatrosu’nda ‘Aşk Çemberi’ adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunlarda rol aldı. “Aslı ile...
  2. türk filmleri :D

türk filmleri :D

Ben Bir Kanun Kacagiyim (1966) Ben Bir Sokak Kadiniyim (1966) Gunahini Odeyen Kadin (1969) Gunahini Odeyen Adam (1969) Gunahlarini Kanlariyla Odeyenler (1969) Iyi Doverim Kotu Severim (1972) Aci Severim Tatli Doverim (1975) Olumunu Kendin Sec (1971) Olmeden Tovbe Et (1971) Mezarini Kaz Beni Bekle (1971) Ipini Boynunda Bil (1971) Ve Silahini Cekti (1972) Kiyma Bana...
  3. Türklerin Diyalog Farki... :D

Türklerin Diyalog Farki... :D

Türklerin diyalog farkı Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Türk: noluyo lan burda ? Amerikan: nasıl gidiyor mike? Türk: napıyon lan? Amerikan: korkarım seni öldüreceğim! Türk: salavat getir pez...! Amerikan: oov dostum hic cool olmamışsın. Türk: bu ne lan gö... benzemişsin. Amerikan: hey steve, neden kendine bir içki koymuyorsun? Türk: la suleyman, kap iki bira gel bakim...
  4. Türküm, Dogruyum, Caliskanim... :D

Türküm, Dogruyum, Caliskanim... :D

:laugh::laugh::laugh::laugh:
  5. İşte HTC'nin Windows telefonları

İşte HTC'nin Windows telefonları

Valla mükemmel görünüyolar.Hiç duymamıştım daha önce ama bu gün karşılaştım sizler de görün istedim meleklerim.Teknoloji gerçekten çok gelişti çok.Nerde ilk telefonum Bosch nerde bunlar . :D HTC, yeni Windows Phone 7 işletim sistemi kullanan akıllı telefonlarının duyurusunu yaptı. Merakla beklenen Windows Phone 7 işletim sistemini kullanan HTC'nin Windows telefonları HTC 7 Mozart, HTC 7...

Sayfayı Paylaş