gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

türk kahvesi faydalımı faydalıysa ne gibi faydaları var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam herkese türk kahvesi içmek faydalı mı , ne faydası var,, içmek gerekir mi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Yapılan araştırmalar; günde iki fincan türk kahvesinin kolon kanseri riskini, kalın bağırsak kanseri riskini yüzde 25, safra kesesinde taş riskini yüze 45 azalttığını gösteriyor.

Amerikada son yapılan bir araştırma ise ezberbozar nitelikte: Türk kahvesinin antioksidan değerini inceleyen araştırma sonucunu göre türk kahvesi pek çok sebze ve meyveden daha fazla antioksidan özelliği taşıyor.

Yani bundan böyle keyif kahvelerinizi rahatlıkla içebilirsiniz. Ama dikkat günde 1-2 fincanı geçmeyin.

türk kahvesi faydalımı faydalıysa ne gibi faydaları var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir bilen var mı

En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir bilen var mı

Merhaba arkadaşlar acaba En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir biliyor musunuz ve En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir ve de neredelerdir lütfen bana yazın şimdiden çok tşk ederim.
  2. mavi kantaronun ne gibi faydaları var

mavi kantaronun ne gibi faydaları var

Selamlar.Bitkisel tedaviler çok ilgimi çekiyor.Her hastalığın şifasının mutlaka doğada var olduğuna inanıyorum ve şu sıralar mavi kantaronu inceliyorum.Bana mavi kantaronla ilgili olarak verebileceğiniz bilgiler neler ?
  3. çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ?

çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ?

Saçlarım çok cansız görünüyor.Bir arkadaşım çamterebentinin iyi gelebileceğini söyledi ama ben cesaret edemedim tabi. Acaba çamterebentinin saçlara nasıl faydası oluyor, yazarmısınız..
  4. Normal Doğum Neden Faydalı?

Normal Doğum Neden Faydalı?

bu konu normal doğumun faydaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Son yıllar da doğum yöntemlerinden sezeryan doğum tercih edilsede adından da anlaşılacağı gibi herşeyin normalinin güzel olduğu gibi doğumun da öyledir. Eğer doğumla ve bebekle ilgili bir sorun yoksa uzmanlar anne adayına normal doğumu öneriyorlar. Merak edenler için normal doğumun faydaları hakkında genel bilgileri sizler...
  5. Zeytin yaprağı çayı nelere faydalıdır?

Zeytin yaprağı çayı nelere faydalıdır?

zeytin yaprağı çayı nasıl hazırlanır,zeytin yaprağı çayı ne için tüketilir,zeytin yaprağı çayının yararları hakkında bilgiler Akdeniz bölgesine özgün bir ağaç olan zeytin ağacı yıl boyu yapraklıdır. Ağaç çoğunlukla kısadır ve nadiren 8-15 metre uzunluğa ulaşır. Gümüşümsü yeşil yaprakları 4-10 santim uzunlukta ve 1-3 santim genişliktedir. Ağacın meyvesi olan zeytin binlerce yıldır gıda olarak...

Sayfayı Paylaş