gebe
  1. yazarkolik

yazarkolik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Türk kahvesinin bir yararı daha !

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yazarkolik tarafından paylaşıldı.

Bayanlar duydunuz mu o mis kokulu , taze çekilmiş , bol köpüklü , fallara ev sahipliği yapan , bende dahil bir çok insanın yeğane vazgeçilmezi Türk Kahvesinin bir mücizesi daha ortaya çıkmış. Araştırmacılar yapmış oldukları çalışmalar sonucu günde ortalama 4-5 fincan Türk Kahvesi içen kadınların içmeyenlere oranla rahim kanserine yakalanma riskinin daha düşük bir oranda olduğu sonucuna varmışlar. Tıpbın her geçen gün biz kadınlar için yapmış olduğu bu yeni buluşlara teşekkürlerimi bir borç bilir devamını getirmeleri hususunda talepkar olurum efenimmmm :)

2. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    hmm bilgi için teşekkür ederim canım kendi adıma,ben her gün büyük bir keyifle bir fincan türk kahvesi içerim,çok mutlu oldum:)

Türk kahvesinin bir yararı daha ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünya Bankası’na bir Türk başkan yardımcısı daha

Dünya Bankası’na bir Türk başkan yardımcısı daha

Dünya Bankası’nın İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na Türk ekonomist Hasan Tuluy atandı. Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, Hasan Tuluy’u İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığına, Bulgar kökenli ekonomist Kristalina Georgieva’yı ise Ortak Sekreteryadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına atadı. Tuluy, Atila Karaosmanoğlu ve Kemal Derviş’ten sonra Dünya Bankası’nda...
  3. Türk kahvesinin faydaları

Türk kahvesinin faydaları

türk kahvesinin faydaları türk kahvesi faydaları kahvesinin yararları cilde kahvenin cilde Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır denir...Türk kahvesi vazgeçilmez içeceklerimizidendir...Hele bir yemekten sonra bol köpüklü bir kahve olursa o keyf hiçbirşeye değişilmez... Hepimizin severek içtiği türk kahvesinin özelliklerini biliyormusunuz meleklerim buyrun size Türk Kahvesinin Bilinmeyen...
  4. kahvenin yararları ve zararları

kahvenin yararları ve zararları

sade kahvenin zararları ben kahve içmeyi pek sevmem içmiş olsam bile şekerli ve sütlü tercih ederim. ama bazı insanlar görüyorum ki kahvesiz yapamıyorlar işte size kahvenin hem yararları hem zararları : Kahvenin içenler üzerinde alışkanlık yaptığı, araştırmalarla kanıtlandı. Amerika’da yapılan yeni bir araştırmanın sonucuna göre ise; bir bardak kahve baş ağrısına,...
  5. Türk Kahvesinin Bilinmeyen Faydaları

Türk Kahvesinin Bilinmeyen Faydaları

kahvenin faydaları, türk kahvesinin faydaları nelerdir, türk kahvesinin yararları ve zararları Şu an keyifle Türk kahvemi içerken birden aklıma kahvenin faydaları düştü... Millet olarak Türk kahvesinin yeri bizde çok farklı bir önem taşır. Özellikle yemekten sonra ve yorgunluk sonrası içilen keyif kahvesinin tadına diyecek söz bulamıyorum. Herşeyin fazlasının zarar olduğunu hepimiz biliriz....

Sayfayı Paylaş