gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

türk kizlarina has özellikler (kızmak yok)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Türk Kızları’nın Has Özellikleri

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio, vs... gibi tanımadığı insanLara âşık oLurLar.

2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe âşık oLurLar.

4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası, pantoLonun markası, gömleğin markası, beyin...

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiii[​IMG]iııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

:cool: En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır. Parasız erkek ölü erkektir.

10-)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

13-) MesajLarında "canım, şekerim, 1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

1 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

19-) Gitar(ki ben çaLıyorum), bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarı nda İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

23-) SeninLe mesLeğin, araban, okuLun, paran, ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

25-) OkuL etekLerini kısaltırlar.

alıntıdır...

deget

2. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Ce: türk kizlarina has özellikler (kızmak yok)
    hımm sey ben galıba turk dıılım:):):):)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: türk kizlarina has özellikler (kızmak yok)

Üsstte ki üyeyeee katılmamakk elde değil... Bende türkkıızıı dilimmm budurumda :D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben de Türk kızı değilim galiba :)

5. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türküm doğruyum çalışkanım ama bu yazılanlardan hiçbiriyim!!!!!

6. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

inan bütün samimiyetimle söylüyorum bunalrın hiç birini yapmıyorum acaba türk kızı deilmiyim diyorum ; ama yalan yok sokakta bu tipleri görmüyor deilim bunlar da o kızlara yazılmış bir yazı.. bizleri bağlamıyo....!!!!

birde ben burda ne ayzıyo okuyamadım:D:D:D
    Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiii[​IMG]iııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

7. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    dünyada milyarlarca insan var hadi bırak dünyayı Türkiye de milyonlarca insan var herkes bir birinin aynısı olsaydııı ohhoohhooho burası yaşanmaz olurdu o yüzden ben bu yazıyı üstüme alınmıyorum ama böyle olan kızlarımızda var o yüzden yazıyı yazana hiç bir sözüm yok.....

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

valla ben arabesk dinliom, ne yalan söylim :D:D:D:D:D ama digerleri beni baglamio :D

türk kizlarina has özellikler (kızmak yok) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türklere Has Mekan Adları

Türklere Has Mekan Adları

cafe adları güzel cafe isimleri mekan adları kafe en güzel isimleri - Marlon Branda ( brandacı ) - Kıllıoğlu Ekmek Fırını - Cafer Cafe - Ananın Yeri - Shark Sofrası - Bakkal Gazi - Çotanak İletişim - Kalpazan Emlak - Barbar Bar & Cafe - Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) - Des-Tur - Gıpta Et ( Kasap ) - Totoş Pastahanesi ( İzmir ) - Ezik gıda pazarı - ferahevler - Keko Market...
  2. türklere has meken isimleri

türklere has meken isimleri

restoran isimleri restaurant isimleri ilginç restaurant restorant lokanta Marlon Branda ( brandacı ) Kıllıoğlu Ekmek Fırını Cafer Cafe Ananın Yeri Shark Sofrası Bakkal Gazi Çotanak İletişim Kalpazan Emlak Barbar Bar & Cafe Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) Des-Tur GIpta Et ( Kasap ) Yasemine Döşemecilik ( Ankara - Bahçelievler ) Totoş Pastahanesi ( İzmir )...
  3. Türklere has Burçlar

Türklere has Burçlar

en gururlu burç Rus araştırmacı Sofi Tram Semen, ilk astroloji sistemini Türklerin oluşturduğunu ve burçların gerçekte 36 tane oldugunu iddia etmiş. Astroloji tarihini araştıran Sofi Tram Semen Türk astrolojisini gün ışığına çıkarmış. Rus araştırmacının, 'Türk Astrolojisi' adlı çalışmasına göre, Hun-Karaçay Türklerinin oluşturduğu astroloji 12 değil 36 burçtan oluşuyor. İşte Türk...
  4. türklere has mekan isimleri :)

türklere has mekan isimleri :)

Marlon Branda ( brandacı ) Kıllıoğlu Ekmek Fırını Cafer Cafe Ananın Yeri Shark Sofrası Bakkal Gazi Çotanak ݝletişim Kalpazan Emlak Barbar Bar & Cafe Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) Des-Tur GIpta Et ( Kasap ) Yasemine Döşemecilik ( Ankara - Bahçelievler ) Totoş Pastahanesi ( ݝzmir ) Ezik gıda pazarı - ferahevler Keko Market (samandağ/antakya)...
  5. Türklere has ölümler

Türklere has ölümler

* Kurban bayramında kaçan koçların boynuzlarını bir yerlerine sokması sonucu ölüm (K.Maraş'ın Çoğulhan Kasabası). * Mideye kaçan sineği öldürmek için ağza Sheltox sıkmak suretiyle ölüm (İstanbul/Sultanbeyli) * Bir arabaya 11 kişi binip viyaduğe uçmak (Molla Gürani Viyadüğü/İstanbul) * Katta olmayan asansöre binme teşebbüsü (Ali Kırca/Kuruçesme'deki evinde; sadece yaralanma). * Balkona...

Sayfayı Paylaş