gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türk Lirasının yeni simgesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türk Lirasının yeni simgesi ne oldu bana Türk Lirasının yeni simgesi hakkında lütfen haberin ayrıntılarını sunun hanımlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türk Lirasının yeni simgesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni Türk liraları tanıtıldı

yeni Türk liraları tanıtıldı

yeni paraların üstündeki kişiler paraların üstündeki kişiler türk liralarının paranın türk paralarının Para Reformu çerçevesinde 1 Ocak 2009'da tedavüle girecek Türk Lirası banknotlarının ön yüzünde Atatürk portreleri yer alacak. EN DÜŞÜK BANKNOT 5 YTL Merkez Bankası İdare Merkezinde, 1 Ocak 2009'da tedavüle çıkacak Türk Lirası banknot ve madeni paraların tanıtım toplantısı düzenlendi....
  2. Türk Lirasının yeni sembolü

Türk Lirasının yeni sembolü

Türk Lirasının yeni simgesi Yeni Türk Lirası Evet Melek'ler, tıpkı ($) dolar simgesi gibi Türk lirasınında yeni bir simgesi olacak:) dünyanın her yerinde ($) bu simge doları sembole eder, peki ya Tl'yi hangi sembol temsil edecek; buyrun haberin detaylarına Melek'ler. Türk Lirası'na itibar kazandırmak amacıyla paradan 6 sıfır atma operasyonunu başarıyla tamamlayan Merkez Bankası, şimdi de...
  3. Yeni Tl Simgesi indir

Yeni Tl Simgesi indir

Bilgisayarıma yeni tlnin simgesini indirmek ve windows'da yeni TL simgesini kullanmak istiyorum bilgisayarıma nasıl indiririm.
  4. Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

Yeni Türk Lirası Simgesi Artık Klavyelerde Olacak

türk lirası simgesi klavyede türk lirası simgesi klavye kısayolu Sevgili melekler, Türk lirası simgesi bildiğiniz gibi klavyede henüz basamıyoruz ancak Windows 8'in gelmesiyle birlikte artık klavyelerde Türk lirası simgesi bulunacak. İşteTürk lirası simgesi klavye kısayolu bilgileri... Windows 8'de Türk Lirası'nın yeni TL simgesi de yer alıyor. Windows 8'in merakla beklenen RTM...
  5. İzmir'in Yeni Simgesi

İzmir'in Yeni Simgesi

Merhabalar arkadaşlar. Memeleketim caaanım İzmir'imin yeni simgesi olmaya aday bir yapıdan bahsedeceğim sizlere, Mistral İzmir. 33 İzmirli işadamının birleşerek yaptığı proje 48 katlı olacakmış ve içinde şehir insanının tüm ihtiyaçları ve ihtiyaçtan fazlası lükse dair her şey var. internet sitesinden kataloğuna göz attım da yok yok gerçekten. Ofis rezidans çarşı ve sosyal alanlar bir arada...

Sayfayı Paylaş