gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Türk Lokumu Nez Sahnelere Geri Dönüyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG]GÜZEL SANATÇI NEZ YENİ İMAJIYLA İSTANBUL SAHNELERİNE GERİ DÖNÜYOR. 14 Kasım'da Stüdyo 54'te başlayacağı yeni sahne şovu '2008 The Turkish Delight Project' için kilo veren ve saçlarını sarıya boyayan Nez şöyle konuşuyor: 'Bıraktığım yerin yıllardır doldurulamadığını görüyorum. Sesi, dansı ve fiziği birarada olan ikinci bir şarkıcı daha çıksın istiyorum ama maalesef yok! Baktım bu boşluk dolacak gibi değil. Ben de yeniden İstanbul sahnelerine dönme kararı aldım...' Dj Kaan Gökman ile yeniden biraraya gelen Nez, Türk perküsyon ustaları Harem Delight Grubu'nun ateşli müzikleriyle ve İngilizce şarkılarıyla İstanbul geccelerine renk katacak.

Türk Lokumu Nez Sahnelere Geri Dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahnelere dönüyor

Sahnelere dönüyor

3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ardından da eşi Berna Nuri Süer’le ayrılık kararı alan Nez sahnelere dönüyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Nez, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışıyor. Artık sadece işiyle ilgileneceğini söyleyen Nez, 16 Şubat akşamı Studio Live’da sahneye çıkacak. Şovunda İngilizce ve Türkçe parçalar seslendirecek olan Nez, dansıyla...
  2. Pınar eliçe sahnelere geri dönüyor

Pınar eliçe sahnelere geri dönüyor

pınar eliçe hayatı pınar eliçe kimdir pinar elice kimdir biyografi vikipedi PINAR ELİÇE GEÇEN UZUN ARADAN SONRA TEKRAR MÜZİĞE VE SAHNELERE GERİ DÖNDÜ. Yedi yıldır müzikten ayrı kalan Pınar Eliçe geçen uzun aradan sonra tekrar müziğe ve sahnelere geri döndü. Yeni projeleri arasında kadın programı yapmak olan Pınar Eliçe, klasik kadın programlarının aksine bol müzik ve eğlenceli bir...
  3. Ebru Gündeş'e olan benzerliğiyle sükse yapan Serap Acar sahnelere geri dönüyor

Ebru Gündeş'e olan benzerliğiyle sükse yapan Serap Acar sahnelere geri dönüyor

ebru gündeşe benzeyen ebru gündeşe benzeyenler Ciddende Ebru Gündeş'e benziyor :) umarım Ebru Gündeş'e sadece görüntüsüyle değil sanatıylada benzer:) ne diyelim ALLAH yolunu açık etsin :) SESİ VE FİZİĞİNDEN DOLAYI EBRU GÜNDEŞ'E OLAN BENZERLİĞİYLE BİR DÖNEM BÜYÜK DİKKAT ÇEKEN SERAP ACAR UZUN BİR ARADAN SONRA SAHNELERE GERİ DÖNÜYOR!.. AYRINTILAR HABERİN İÇİNDE!.. Sesi ve fiziğinden...
  4. İbrahim Tatlıses Sahnelere Dönüyor!

İbrahim Tatlıses Sahnelere Dönüyor!

ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses yeni albüm 2013 ibrahim tatlıses haberleri Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses sahnelere dönüyor. Geçirdiği silahlı saldırının ardından ölümden dönen ünlü türkücü, Evlenmiş ve bir de kız çocuk sahibi olmuştu. Erbil Uluslararası Konut Fuarına katılan Tatlıses, "Yarım ismini vereceğim kasetimi üç ay sonra piyasaya sunacağım, ilk konserimi de Erbil'de...
  5. Ebru Gündeş Sahnelere Geri Dönüyor!

Ebru Gündeş Sahnelere Geri Dönüyor!

ebru gündeş, ebru gündeş reza zarrab, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, eşi Reza Zarrab'ın hapse düşüp zor günler geçirmelerinin ardından Ebru Gündeş yeniden sahnelere dönüyor. Eşinin hapisten çıkmasıyla rahat bir nefes alan Gündeş yaz boyunca harıl harıl çalışacak. Ünlü şarkıcı, hazirandan itiraben üst üste 11 konser verecek, 1.5 milyon lira kazanacak. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş,...

Sayfayı Paylaş