Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında *sweety* tarafından paylaşıldı.

1. *sweety*

*sweety* New Member

turk oyun havalari son moda oyun havaları türk havaları en moda türk oyunları
    Bedava Turkish Belly Dances

1. Kleopatra
    2. Kadioglu Roman
    3. Köycegiz Yollari
    4. Çiftetelli
    5. Marmaris Karsilamasi
    6. Mastika
    7. Sahmaran
    8. Hadi Hadi Yavrum
    9. Gayda
    10. Yüksek Minareden Attim Kendimi
    11. Kekligi Düz Ovada

Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Wild Dances - Ruslana

[B] Just maybe I’m crazy, belki biraz çılgınım The world spins round and round and round dünya dönüyor dönüyor ve dönüyor ve dönüyor shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na I want you to want me beni istemeni istiyorum as I dance round and round and round ben dans ederken dönerek dönerek ve dönerek shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy,...
  2. Oyun Hareketleri

oyun hareketleri mezdeke hareketleri roman oyunu roman ayak [B] OYUNUN SEYRİ [/B] [B] OYUNDAKİ TOP[/B] Baş hakemin müsaadesiyle, servis için topa vurulduğu andan itibaren top oyundadır. [B] OYUN DIŞI TOP[/B] hakemlerden biri tarafından belirlenen bir hata için düdük çalındığı...
  3. Oyun oynamak

Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde eksiklige isarettir. Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve söhrete, bazen de rüya sahibinin uyaniklikda yapacagi alay ve muhalefete isarettir. Yüzük oyunu, emrolunan seyleri örtmeye isarettir. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya isarettir. Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve bos islerle zaman geçirmeye isarettir.
  4. Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  5. Serbest oyun

serbestoyun [COLOR=red][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR][FONT=&quot][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DarkSlateGray][COLOR=blue][FONT=&quot]Kelime: abayı yakmak [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=&quot]- Sen sevgilini ne yaparsın? - Severim. - Başka? - Öperim. - Başka? Başka? - Daha fazlasını söylemem valla [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=&quot]kelime: baraj...

Sayfayı Paylaş