Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında *sweety* tarafından paylaşıldı.

1. *sweety*

*sweety* Yeni Üye Kayıt: 15 Eylül 2009

turk oyun havalari son moda oyun havaları türk havaları en moda türk oyunları [​IMG]
    Bedava Turkish Belly Dances

1. Kleopatra
    2. Kadioglu Roman
    3. Köycegiz Yollari
    4. Çiftetelli
    5. Marmaris Karsilamasi
    6. Mastika
    7. Sahmaran
    8. Hadi Hadi Yavrum
    9. Gayda
    10. Yüksek Minareden Attim Kendimi
    11. Kekligi Düz Ovada

Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Wild Dances - Ruslana

Just maybe I’m crazy, belki biraz çılgınım The world spins round and round and round dünya dönüyor dönüyor ve dönüyor ve dönüyor shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na I want you to want me beni istemeni istiyorum as I dance round and round and round ben dans ederken dönerek dönerek ve dönerek shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy,...
  2. Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  4. Bir Türk Yapımı Kaçış Oyunu

türk yapımı flash oyunlar türk kaçış oyunları http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/archiveroom_escape.swf
  5. Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Merhaba Sevgili melek'ler sizlerle bu sayfamızda bir ankat yapacağız ve Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi diye oyları vereceğiz :) Evet Melek'ler, Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Sayfayı Paylaş