Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında *sweety* tarafından paylaşıldı.

1. *sweety*

*sweety* Yeni Üye

turk oyun havalari son moda oyun havaları türk havaları en moda türk oyunları [​IMG]
    Bedava Turkish Belly Dances

1. Kleopatra
    2. Kadioglu Roman
    3. Köycegiz Yollari
    4. Çiftetelli
    5. Marmaris Karsilamasi
    6. Mastika
    7. Sahmaran
    8. Hadi Hadi Yavrum
    9. Gayda
    10. Yüksek Minareden Attim Kendimi
    11. Kekligi Düz Ovada

Türk Oyun Havalari - Turkish Belly Dances konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Wild Dances - Ruslana

Just maybe I’m crazy, belki biraz çılgınım The world spins round and round and round dünya dönüyor dönüyor ve dönüyor ve dönüyor shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na I want you to want me beni istemeni istiyorum as I dance round and round and round ben dans ederken dönerek dönerek ve dönerek shi-di-ri-di-duy, shi-di-ri-di-da-na shi-di-ri-di-duy,...
  2. KTHY (Kıbrıs Turkish Airlines)

kthy airlines KTHY (Kıbrıs Turkish Airlines) Selanik Caddesi 17/1 Kızılay Tel: (+90312)4180425 Fax: (+90312)4187817 kaynak:frmpaylas
  3. Turkish kebap hamburgere karşı

Türkiye'de ilk restoranını 1986'da açan McDonald's'ın gelişiyle uluslararası marka rekabetiyle tanışan Türk kebapçıları, yurtdışında büyüme atağına geçiyor. Atina'nın ardından ikinci yurt dışı şubesini Brezilya'nın Sao Paulo' kentinde açan Köşebaşı, Brezilya'daki ikinci şubeyi açmaya hazırlanıyor. Köşebaşı, yeni büyüme alanını körfez bölgesi ve Almanya olarak belirledi. Tike de komşu ve...
  4. Shahrazat - Turkish Bellydance

01- Sen Hayatsin - 06:43 02- Beni Unutma - 05:30 03- Selam Ver Yeter - 04:22 04- Istanbula Selam - 10:21 05- Sehrazat - 07:12 06- Benden Sana - 04:47 07- Camlicadan Bakinca - 08:27 08- Beyoglunda Bir Aksam - 04:10
  5. Gülmeyenlere harika bir icat made in Turkish :)

BUNU DÜŞÜNSE DÜŞÜNSE BİZİM insanımız düşünür umarım forumda yoktur :)
  6. Nasıl Havaları Seversiniz?

Hangisi hosunuza gidiyor bakalım:D
  7. [Turkish Line] komik ;)‏

turkish line turkishline türkiş line turkısh turkısh lıne
  8. By by Türkish !

turkish, turkce, cool, bye, relax konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Hey moruk, Historia’nın önünde buluşalım. Sana uzak ise Eskidji’nin önünde buluşabiliriz. What?.. Okey… Heey n’ber? Dont worry be happy. Relax ol… Hani bana mail forwardlayacaktın? Pıraytamdaki filmlere takıldım. Aksiyon filmi number vandı. Directörü kim?............ Onun mu, backgraundu iyi...
  9. Melis Kar Wild Dances şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat

Melis Kar Wild Dances şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat Arkadaşlar 12 şubat gecesi o ses türkiyede ki melis karın söylediği wild dances şarkısının sözlerini istiyorum sizden
  10. O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar 12 şubatta söylediği şarkı Wild Dances Melis Kar 12 Şubat O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda O Ses türkiye yarımşacılarından Melis Kar'ın seslendirdiği Wild Dances şarkısının sözlerini sizlerle ve Melis Kar hayranı olan destekçileri ile paylaşıyoruz. (Hey, hey-hey! Hey, hey-hey-hey! Hey, hey, hey, hey, hey, hey,...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. bulunan gururunu oyun havaları