gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Türkan Şoray'ın gençlik resimlerine yer vermektedir. Bana göre Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel kadınlarının başın da gelen Türkan Şoray'dır. Halkta onu öyle bir benimsemiş ve sevmişki kendisine sultan lakabını vermiştir. O kaşlar, gözler, bakışlar hele o dudaklar Türkan yapma Türkan yine öptürmedi dudaktan diyecek kadar kendisine parçalar bile yazılmıştır.:D

Türkan Şoray'ın her ne kadar artık yaşı iyice ilerlese de minare yıkılsa bile mhrap yerinde misali onu her zaman güzelliği ile hatırlıcaz.

Şimdi sizlere Türkan Şoray'ın gençlik resimlerinden seçtiğim siyah beyaz fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum.

Benim annem inanılmaz bir Türkan Şoraş hayranıdır. Kendisin de yüzlerce Türkan Şoray resmini bulabilirsiniz. Ama bu resmi hiç unutmuyorum çünkü halen yazısı hafif silinsede sultan bizzat annem için imzasını atıp yollamıştı.

Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜRK gençliği izinde atam

TÜRK gençliği izinde atam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim

Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim

Sultan hangi aktöre hayranmış bakalım 'Işıltılar' programına, Bodrum'da çekimleri süren Vurgun dizisinin setinde konuşan Türkan Şoray, Cihan Ünal'dan ayrıldıktan sonra evlenmeyi düşünmesine karşın uygun birisi çıkmadığını ifade etti. "Çocuk güzel bir şey. Ben de isterdim hakikaten bir, iki çocuğum daha olsun" diyen Türkan Şoray, evlenme konusunda ise yaşı nedeniyle çok ince...
  3. İşte üniversiteli Türk gençliği

İşte üniversiteli Türk gençliği

Gençler okudukları üniversiteleri puanına göre seçiyor. Siyasi olarak kendilerini sosyal demokrat olarak tanımlıyor. Kızlar erkeklerden daha fazla milliyetçi. .Eğitim Emekçileri Sendikası(Eğitim Sen) Orta Doğu, Karadeniz Teknik, Çukurova, Ankara, Van Yüzüncü Yıl, Cumhuriyet ve Akdeniz üniversitelerinde okuyan bin 480 üniversiteli ile araştırma yaptı. Araştırmanın sonuçları öğrencilerin...
  4. Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

türkan şoray, güzellik sırları, neler, dikkat ettiği şeyler, bakımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Türk sinemasının kraliçesi Türkan Şoray sevenlerine güzelliğinin sırlarını verdi melekler :) Uykusuna dikkat ettiğini söyleyen Şoray, “Güzel olmayı hayatımın merkezine oturtmadım. Her şeyden önce iç güzelliğinin insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Huzurlu ve sakin yaşıyorum....
  5. Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Türkan Şoray Makyajı Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır O buğulu gözler masum bakışlı kadın Türkan Şoray...Eskilerle birlikte bizlerin bile hala beğenisini toplamakta...Çok oyuncu Türkan Şoraya özenmekte belki ama ne yazıkki onun gibisi zor bulunur...İşte bi nebze de olsa onun gibi olabilmek azcık ucundan da olsa onun gibi buğulu bakabilmek isteyenlere işte Türkan Şoray Makyajı.......

Sayfayı Paylaş