gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Türk Sıvat Tiim :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

sıvat nedir sıvat oyunları yeri Nedir yani elin gevuru herşeyi yaparda biz Türk ler yapamazmıyız?Uzayada çıkarız yeri gelir efbiayda oluruz al işte sıwat olmuş kahvede takılan delikanlı gençlerimiz
    +Lan hilmi bak şimdi 3,2,1 dicem kapıyı kırıyoruz dalıyoruz ok
    -Tamam ali abi.
    +Ok team fall back,three-two-one go go go!!!
    …..
    +Olum niye bekliyosun dalsana
    -Abi hani 3-2-1 falan yani
    (çaaaat)
    -Ne vuruyosun abi ya..

+Let’s move now go go go!!
    -pıııırrtttt!!!!
    +Hilmi naptın be abi öhöö öhö!!!
    -Pardon abi gelmeden kurupilav yiyince..Haliyle kusura kalma ehu

(köpeğimiz bile türk olduunu belli eder diimi )

+Kokla hade karabaş warmıymış eroin üstlerinde bakalım
    köpek: Hepsi kı*ına sokuyo malı kardeşim.İlla kokla karabaş küfür ettircek anasına..

(swat kamyonunun arkasında)
    -Ali abi uyuyo musun?
    -Ali abi?Uyuyon mu ali abi?
    -Ali abi??
    -Uyuyo musun?Ali abi uyuyonmu?
    +LAN EVEET!Uyuyom ne var söle?!
    -Önemli değil,uyuyosan sora sölerim.Gerçekten uyuyon mu ali abi?

-Ali abi wallaha bak bi üniforma bu kadar mı yakışır bi insana
    +Ne diyon hilmi surat gözükmüyo bişi gözükmüyo
    -Wallaha bak sen şu Allah’ın işine ya bu kadar taşır bi insan bi üniformayı wallahi alacam gıdıdan

*Hadi girelim abi
    -Ooo dur bakalım deliganlı sen yenisin galiba burda bi slm sabah ne iş bekle bakalım
    *hönk!!
    -Burda ilk baş ali abi go go go der sora dalarız ayrıca sıranı bekle tartışma çıkartmayalım
    *…!!

(yine swat tiim kamyonetin arkasında operatörler arasında)

-Abi şu makinaya bak çok acayip ya nası içerdekileri görüyoz dimi.Yakında bence insanlığı ve dünyayı ele geçirebilirler.
    +Neyi ele geçiriyolar mına goyim!Vurdummu tepesine şu sihahın dipçiiyle!Akıtırım yağını mağını!
    -Öyle diil ki ama muammer abi.Yani yapay zekaları filan da çok güçlencek.
    +Sen böyle mıy mıy mıy edersen güçlüler ezer tabi seni..Çekil öfkelendim..Bi tane vuracam ipneye!..

+Ali abi, bence kastamonu sıwat tiimimize hazır değil abi
    -Kolay olacağını kimse söylemedi hamdi.
    +Ama abi üşüyom ben, ucuz yaptırdın bu takımıda kı*ım dondu yemin billah

Türk Sıvat Tiim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Türküm

Ben Türküm

Ben Bir TÜRKÜM !... Ben; Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm ! Ben; Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm ! Ben; Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm ! Ben; Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren,...
  2. Mucize TürkLer

Mucize TürkLer

dünyanın en güzel kızı dünya güzeli kim AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ORGAN NAKLİ MERKEZİ Organ naklinde birinci Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi, 2007’de gerçekleştirilen 306 böbrek nakli ile dünya birincisi oldu. 2007’in ilk yarısında 109 böbrek, 18 karaciğer naklinin yapıldığı merkezde, geçen yılın aynı dönemine oranla ameliyatlarda yüzde 20 artış yaşandı. Merkezin, 2008 sonuna kadar...
  3. Türk Akımları

Türk Akımları

Garbcilik (Baticilik)Tanzimat"tan sonra devleti kurtarmak ve modernlestirmek yolunda ortaya çikan fikir akimlarindan biri de Garpçiliktir. Fikrin kökenini islahat faaliyetlerinin baslangici ile bütünlestirmek mümkündür. Bu yüzden, I. Mesrutiyet"e gelinceye kadar Batilasma hareketinin önderleri, ya padisahlarin bizzat kendileri ya da onlarin destekledigi devlet adamlaridir. Durum...
  4. Türk Mitolojisi

Türk Mitolojisi

Tukyu(Asena) Tukyu' larin atalari Çinli' lerin (si-hayi) dedikleri bati denizi sahillerinde otururdu. Komsu hukumdarlardan bir bunlarin yurdunu basarak, kadin, erkek, cocuk ve onlerine gelenleri kilictan gecirdi. Bunlardan ancak on yasinda bir erkek cocuk kalabildi. Bu da elleri, ayaklari kesilmis olarak bir batakliga atildi. Cocuk orada acliktan, yaralarindan akan fazla kandan olmek uzere...
  5. TÜRK Olmak!

TÜRK Olmak!

Türk Olmak… Aslında çok şeydir, Türk olmak. Türk olmak, Osmanlı'nın borcunu ödemektir. Hovarda babanın borçla yaşayan evladı gibi. Kosova'da ve Bosna'da, Batı Trakya'da ve Makedonya'da bilmem kaç asır geçmişte kalan meselelerin hesabını vermektir. Türk olmak; Kıbrıs'ta, - Hocali'da, - Anadolu'da ve Balkanlar'da soykırıma uğrayıp - karşılığında yapmadığın soykırımla suclanmaktır....

Sayfayı Paylaş