gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türk Telekom Bulutt Uygulaması Hakkında Bilgiler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

türk telekom bulutt türk telekom uygulamaları

Sevgili melekler, Türk Telekom'un müşterilerine sağladığı uygulamalardan biriyle daha karçınızdayız. Türk Telekom'un yeni uygulaması Bulutt Göz ile artık gözünüz arkada kalmayacak. Bu uygulama ile sabit veya hareketli, iç ortam veya dış ortam gibi seçeneklerle toplam 11 çeşit IP kamera 7 gün 24 saat işyerinizi takip edecek, siz de internet olan her hangi bir yerden istediğiniz an bu görüntülere ulaşabileceksiniz.

Bilgisayarınıza kurulacak olan izleme yazılımı, erişim linki ve mobil telefonunuza kuracağınız uygulamalar ile görüntülere her zaman her yerden ulaşmanız mümkün olacak. Türk telekomun hizmete koyduğu Bulutt Göz uygulamasını IOS ve Android uygulamaları üzerinden takip edilebileceksiniz. Eğer sizde işyerinize kameralar kurdurup 7/24 kayıt altında tutulmasını istiyorsanız TT Satış Temsilcileri veya Müşteri İlişkileri Yöneticilikleri aracılığıyla Türk Telekom Bulutt Göz'e başvuruda bulunulabilirsiniz.

Türk Telekom Bulutt Uygulaması Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

kızlar ben Türk Sanat Müziğini çok seviyorum acaba Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgisi olan varmı aranızda
  2. Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir ? Arkadaşalr geçenlerde duydum Türk Telekom Lokum internet diye bişey çıkartmış nedir ki bu Türk Telekom Lokum internet?
  3. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk sanat müziği ne demektir türk sanat müziği nedir kısa bilgi Günümüzde çok fazla rağbet gösterilmese de toplumumuza malolmuş ve çok kıymetli sanatçılar yetiştirmiş olan Türk sanat müziği hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin birikime...
  4. E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi istiyorum

E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi istiyorum

Arkadaşlar duydunuz mu E Reçete Uygulaması başlıyormuş peki nedir bu E Reçete Uygulaması bu konuda bilginiz var mı varsa bana E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi verin lütfen.
  5. e reçete uygulaması hakkında bilgi

e reçete uygulaması hakkında bilgi

Kızlar artık e reçete ile sağlık sorunları halledilecekmiş, nasıl olacak bu? E reçete nasıl işleyecek?Bilgi verebilirseniz çok iyi olur..

Sayfayı Paylaş