gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Türk Telekom'dan 1.68 milyar YTL’lik kár

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

SABİT telefon operatörü Türk Telekom’un, 9 aylık net kárı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6 düşüşle, 1 milyar 68 milyon YTL olarak gerçekleşti. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom’un aynı dönemler itibarıyla faiz, amortisman ve vergi öncesi kárı (FAVÖK) ise, yüzde 8.8 artışla 3 milyar 412 milyon YTL oldu. Türk Telekom’un ilk 9 aydaki toplam gelirleri ise yüzde 10.4 artışla 7 milyar 592 milyon YTL’ye çıktı. Açıklamada, "Zor ekonomik şartlara rağmen şirket, yüksek tek haneli satış geliri büyüme beklentisinin 2008 için hálá geçerli olduğunu öngörmektedir" denildi. hurriyet.com

Türk Telekom'dan 1.68 milyar YTL’lik kár konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Telekom'da referandum önlemi

Türk Telekom'da referandum önlemi

Son günlerde fiber optik kablolara ve bağlantı dolaplarına yapılan saldırılar yüzünden haberleşmede ciddi sıkıntıların ortaya çıkması referandum sonuçlarını internete dayalı olarak açıklayacak il seçim kurullarını harekete geçirdi. Türk TELEKOM'da grevin başlamasıyla ortaya çıkan fiber optik kablolarına ve bağlantı dolaplarına yönelik saldırıların, pazar günü yapılacak referandum sonuçlarının...
  2. Albaraka Türk 58.5 milyon YTL kár etti

Albaraka Türk 58.5 milyon YTL kár etti

ALBARAKA Türk Katılım Bankası, yılın ilk 6 ayında, net kárını yüzde 86 oranında artırarak 58 milyon 540 bin YTL’ye çıkardı. Albaraka Türk’ten yapılan açıklamaya göre, bankanın vergi öncesi kárı 73 milyon 878 bin YTL olarak gerçekleşti. Vergi karşılığı ayrıldıktan sonra bankanın net kárı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 86 artışla 58 milyon 540 bin YTL’ye yükseldi. Albaraka Türk’ün...
  3. Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'un, grup şirketlerinden Sebit'in Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatına uygun olarak geliştirdiği eğitim yazılımı Vitamin'i, MEB'e bağlı ilköğretim okulları öğretmenlerine ücretsiz olarak sunduğu bildirildi. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, ilk ve orta öğretim öğrencileri ile öğretmenlerin eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak geliştirilen...
  4. Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya

Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya

Türk Telekom, Videofon'dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türkiye'nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçikler'e yönelik olarak geliştirilen ''Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası'' ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacakları...
  5. Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

türk telekom, tekno tekir, türk telekomdan yenilik 2014 Sevgili melekler, birkaç gündür ekranlarda dönen Türk Telekom reklamını mutlaka izlemişsinizdir. "Tekno Tekir" maskotuyla yeniliklerini tanıtan Türk Telekom, yeni müşteri yaklaşımını "Mutluluk Evinizde" sloganıyla evlere taşıyor. Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir,...

Sayfayı Paylaş