gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türk Telekom, Videofon'dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türkiye'nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçikler'e yönelik olarak geliştirilen ''Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası'' ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacakları belirtildi.
    Asker ailesi olduklarını celp kağıdı ile Türk Silahlı Kuvvetleri personeli olduklarını asker kimliği ile belgeleyenlerin, 24 ay boyunca üye olacaklarını taahhüt ederek kampanyaya katılabileceği dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Kampanya kapsamında kullanıcılar, ilk 6 ay boyunca aylık 3 bin dakika ücretsiz görüntülü görüşme olanağına sahip olacak. İlk 6 ay ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanan asker aileleri ve askerler, geri kalan aylarda tüm vergiler dahil ayda 29 TL karşılığında her ay 3 bin dakikaya kadar görüntülü görüşme yapabilecek.''

Açıklamada, Videofon ''Asker ve Asker Aileleri Kampanyası''na katılanlara, kampanya kapsamında Videofon görüntülü konuşma cihazının da hediye edildiği ve kampanyaya katılmak isteyenlerin 28 Şubat'a kadar Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurmaları gerektiği belirtildi.

Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Telekom'da referandum önlemi

Türk Telekom'da referandum önlemi

Son günlerde fiber optik kablolara ve bağlantı dolaplarına yapılan saldırılar yüzünden haberleşmede ciddi sıkıntıların ortaya çıkması referandum sonuçlarını internete dayalı olarak açıklayacak il seçim kurullarını harekete geçirdi. Türk TELEKOM'da grevin başlamasıyla ortaya çıkan fiber optik kablolarına ve bağlantı dolaplarına yönelik saldırıların, pazar günü yapılacak referandum sonuçlarının...
  2. Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'un, grup şirketlerinden Sebit'in Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatına uygun olarak geliştirdiği eğitim yazılımı Vitamin'i, MEB'e bağlı ilköğretim okulları öğretmenlerine ücretsiz olarak sunduğu bildirildi. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, ilk ve orta öğretim öğrencileri ile öğretmenlerin eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak geliştirilen...
  3. Türk Evladı Bütün Askerlerimize / Mehmetçiklerimize

Türk Evladı Bütün Askerlerimize / Mehmetçiklerimize

http://www.otukenim.net/swf/alyazmalim.swf
  4. Türk Telekom'dan Ramazan Ayına Özel Kampanyalar!

Türk Telekom'dan Ramazan Ayına Özel Kampanyalar!

türk telekom kampanya tür telekom ramazan kampanyası türk telekom indirim Sevgili melekler, Türk Telekom bu kez ramazan ayına özel kampanyalarla sizlerle! Akşam 7’den Sabah 7’ye GSM bedava kampanyasını başvuracak ilk 500 bin müşterisi için 12 ay daha sürdürecek olan Türk Telekom, Ramazan boyunca her gün en uzun süre konuşan müşterilerine de hediye çeki dağıtacak. Türk Telekom, Ramazan ayına...
  5. Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

türk telekom, tekno tekir, türk telekomdan yenilik 2014 Sevgili melekler, birkaç gündür ekranlarda dönen Türk Telekom reklamını mutlaka izlemişsinizdir. "Tekno Tekir" maskotuyla yeniliklerini tanıtan Türk Telekom, yeni müşteri yaklaşımını "Mutluluk Evinizde" sloganıyla evlere taşıyor. Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir,...

Sayfayı Paylaş