gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Türk telekom'dan sabit ücrete kampanyalı çözüm

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Türk Telekom (Tt) Telefon Konuşması Yapmamasına Rağmen Her Ay Sabit Ücret Ödemek Zorunda Kalan Abonelerinin İlgisini Çekecek Yeni Bir Kampanyayı Hayata Geçirdi.

Türk Telekom (TT) telefon konuşması yapmamasına rağmen her ay sabit ücret ödemek zorunda kalan abonelerinin ilgisini çekecek yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Referans Gazetesi'nin haberine göre, Cem Yılmaz'ın "Jembey" karakteri ile reklam kampanyası yürütülen ve 15 Temmuz'da lansmanı yapılan "Konuşturan Yaz Kampanyası" bütün abone gruplarını ilgilendirirken, bundan en büyük faydayı konuşma yapmamasına rağmen her ay sabit ücret ödemek zorunda kalanlar görecek. En düşük sabit ücreti ödeyen abone bile ağustos ve eylül aylarının herbiri için 100'er dakikalık bedava konuşma elde edebilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 31 Ağustos tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.
    TT'nin yeni kampanyasına katılanlar ağustos ve eylül aylarında, mayıs ayı faturalarının her 10 YTL'si için 100 dakika bedava şehiriçi görüşme kazanabilecek. Örneğin, mayıs ayı faturası 11 YTL olan bir TT müşterisi, ağustos ve eylül ayları için mayıs ayındaki tutarı kadar görüşme yapmayı garanti ederse, ağustos ve eylül ayları için her ay 200 dakika şehiriçi konuşma kazanacak. Mayıs ayı faturası 36 YTL olan bir abone ise 400 dakika görüşme hakkı kazanacak.

Konuşmayan nasıl kazanacak
    Kampanya faturalar üzerinden uygulanacağı için, telefon görüşmesi yapmayan aboneler de fayda sağlayacak. Örneğin, HesaplıHatt abonesi olan ve her ay KDV dahil, Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariç olmak üzere 8.28 YTL sabit ücret ödeyen abonelerin faturalarına bu rakam yüzde 15'lik ÖİV de dahil edilince 9.52 YTL'lik bir fatura yansıyor. TT yetkilileri, mayıs ayında bu şekilde fatura ödeyen abonelerin fatura tutarlarının 10 YTL olmamasına rağmen bu kampanyadan yararlanabileceğini ve faturadaki tutarın TT tarafından yuvarlak hesap ele alınacağını kaydettiler. TT yetkilileri, 10 YTL'nin altındaki mayıs ayı faturalarına sahip abonelerin kampanyaya başvurması durumunda ağustos ve eylül aylarının herbiri için 100 dakika yani 1 saat 40 dakika bedava şehiriçi görüşme hakkı kazanabileceği örneğini verdiler. Fatura tutarı 10 YTL'yi geçen aboneler ise 200'er dakika kazanacak. Kampanyadan faydalanmak isteyenler 444 1 444 nolu TT Müşteri Hizmetleri numarasından başvurabilecek.

haberler.com

Türk telekom'dan sabit ücrete kampanyalı çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Telekom'da referandum önlemi

Türk Telekom'da referandum önlemi

Son günlerde fiber optik kablolara ve bağlantı dolaplarına yapılan saldırılar yüzünden haberleşmede ciddi sıkıntıların ortaya çıkması referandum sonuçlarını internete dayalı olarak açıklayacak il seçim kurullarını harekete geçirdi. Türk TELEKOM'da grevin başlamasıyla ortaya çıkan fiber optik kablolarına ve bağlantı dolaplarına yönelik saldırıların, pazar günü yapılacak referandum sonuçlarının...
  2. Türk Telekom'un sabit ücretine yargı onayı

Türk Telekom'un sabit ücretine yargı onayı

Beykoz Tüketici Hakem Heyeti’nin Türk Telekom’un her ay abonelerinden tahsil ettiği sabit ücretin geri ödenmesine yönünde verdiği karar, İstanbul 4. Tüketici Mahkemesi tarafından iptal edildi. Mahkeme kararıyla, Telekom’un aldığı sabit ücrete yargı onayı verilmiş oldu. Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, daha önce de aynı konuda mahkemelerin birçok benzer karara imza attığı anımsatılarak,...
  3. Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'dan öğretmenlere hediye

Türk Telekom'un, grup şirketlerinden Sebit'in Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatına uygun olarak geliştirdiği eğitim yazılımı Vitamin'i, MEB'e bağlı ilköğretim okulları öğretmenlerine ücretsiz olarak sunduğu bildirildi. Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, ilk ve orta öğretim öğrencileri ile öğretmenlerin eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak geliştirilen...
  4. Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya

Türk Telekom'dan Mehmetçiklere Kampanya

Türk Telekom, Videofon'dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, Türkiye'nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçikler'e yönelik olarak geliştirilen ''Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası'' ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacakları...
  5. Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

türk telekom, tekno tekir, türk telekomdan yenilik 2014 Sevgili melekler, birkaç gündür ekranlarda dönen Türk Telekom reklamını mutlaka izlemişsinizdir. "Tekno Tekir" maskotuyla yeniliklerini tanıtan Türk Telekom, yeni müşteri yaklaşımını "Mutluluk Evinizde" sloganıyla evlere taşıyor. Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir,...

Sayfayı Paylaş