gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Türk ünlüler kac beden giyiyor?

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

seda sayan kaç beden seda sayan kaç kilo 38 beden ünlüler 40 ünlüler azra akın kilo Dizilerde, programlarda, podyumlarda ve dergilerde gördügümüz ünlüleri hep merak etmisizdir. Belkide bayanlar arasinda en cok merak edilen ise kac beden giyiyorlar. Ünlülerin herzaman dedikleri birsey var Tv´ler bizi 5 kilo fazla gösteriyor, bakalim dogrumu yoksa onalrda kilolarini saklamak icin kücükde olsa yalanmi söylüyorlar...

İşte Türk Ünlülerimizin Beden Ölçüleri ;

Televizyon ekranlarının güzel yüzü Tuba Büyüküstün 36 beden elbise giyiyor.

Aşkı Memnu'nun Bihter'i Beren Saat 34 beden.

Hanımın Çiftliği'nin yıldızı Özgü Namal 36 beden giyiyor.

Hülya Avşar bir dönem çok kilo almıştı ama özel bir diyet programı sayesinde 36 bedene indi. ( bence Hülya Avsar 36 degil en az 40 beden giyiyordur bunda bir yanlislik vardir :D )

Sibel Can yıllardır kilo sorunuyla mücadele ediyor. Bir zayıflıyor bir şişmanlıyor. Ne yapas ona yakışıyor. Can bu sıralar 42 beden giyiyor.

Tülin Şahin yıllar önce 27 kilo verdi 36 bedene indi ve hala bunu koruyor.( Tülin Sahini yakinda görme sansim oldu ayni Tv´lerdeki gibi cok güzel bir bayan boyuna göre cok ama cok ince 34 diye tahmin ederdim kendisini )

Kavak Yelleri'nin genç yıldızı Pelin Karahan 36 beden.

Nurgül Yeşilçay son dönemde epey kilo verdi. Güzel yıldız 36 beden giyiyor.

Gülben Ergen 38 beden. ( Tam tersi Nurgül Yesilcayi 38 Gülben Ergeni 36 diye düsünüyordum, tahmin gücüm hic iyi degil :S )

Şu sıralar Ezel dizisiyle gündemde olan Cansu Dere 36 beden.

Kapalıçarşı'nın oyuncusu Aslı Tandoğan da 36 beden.

Ebru Şallı, 34 beden.

Hande Ataizi 36 beden.

Müjde Ar güzel olmak için sıfır beden olmak gerekmediğini canlı bir kanıtı gibi. Ar 42 beden giyiyor.

Çağla Şikel doğum yaptıktan kısa bir süre sonra formuna kavuştu. Ünlü manken 36 beden

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy ne tesadüf çoğuda 36 bedenmiş :D:D Bazılarının ki bana pek inandırıcı gelmedi ama neyse :D:D Teşekkürler canım

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi ara 34 beden dim :D ama ölüyo gibi:D

ama şimdi 36

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    banada pek cogu inandirici gelmiyor ama iste güya o bedenleri giyiyorlarmis...

5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    saçma elbise modelleri genelde ülkelere gör degisiyor ve elbise kaliblarida tutmuyor ne o klonlasmis gibi hepsi ayni nerdeyse? (ünlüler disardan da alisveris yapdigi için EU standartlari genelde büyük kesilmis1-2 beden fark var!)

bende 36 - 40 alirim modeline göre bazen çok güzel bir model ufacik daracik dikilmis mecbur bana uyan modeli alirim beden nr önemli degil kisiye uymazi lazim , 36 giyecem diye de kendimi huzursuz edemem ne de sIkarIm hem cirkin görüntü olur.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oha be benim ablamın incecik beli var ama 36-38 gidiyo berenmi 34 bedenmis inanmam :D

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

müjde ara şaşırdımmm dahaaa büyükkk duruyo sankii

Türk ünlüler kac beden giyiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Türk Estetisyenler düzeltti

Beni Türk Estetisyenler düzeltti

seda sayanın estetik doktoru kim KENDİMİ TÜRKLER'E EMANET ETTİMGeçirdiği ameliyattan sonra, tamamen değişen, gençleşen en az 20 yaş önceye dönen Müjde ar için, madonnanın estetikçisine gidildi tarzında yapılan haberlere cevap yine Müjde Ar'dan geldi... ESTETİK YAPTIRAN MÜJDE AR İDDİALARI YALANLADI Estetik yaptırdıktan sonra yeni görüntüsüyle büyük beğeni toplayan Müjde Ar ABD'de Madonna'nın...
  2. Türk Ünlülerin Güzellik Sırları

Türk Ünlülerin Güzellik Sırları

ünlülerin güzellik sırları ünlülerin kullandığı parfüm markaları hülya avşar güzellik sırları sanatçıların kullandığı parfümler türk parfümler Meleklerim hergün televizyon ekranlarında ve gazetede gördüğümüz ünlülerin güzellik sırları neymiş, nasıl formlarını koruyor, nasıl makyaj yapıyor, neler yiyip içiyorlarmış hep birlikte bakalım :itk: Sezen Aksu zayıflamak için mısır püskülü yiyor...
  3. Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlüler,eğer bir gün Türk vatandaşlığına geçerlerse isimleri şimdiden hazır. zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin can akira kurosawa...
  4. Bu Ünlüler Hangi Marka Giyiyor ya?

Bu Ünlüler Hangi Marka Giyiyor ya?

Selam millet ben ünlü olmayı çok isterdim düşünsenize istedikleri herşeyi alabiliyorlar ya da belki bizim düşündüklerimizin çok üstünde şeyler istiyorlardır insanlar zaten ulaşamadığını istermiş. Herneyse konu bu değil merakımı gidermek istiyorum acaba ben ünlü olsaydım hangi markayı giyerdim diye düşündüm ve aklıma Ünlüler Hangi Marka Giyiyor diye bir soru işareti geldi sizce?

Sayfayı Paylaş