gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

TÜrk Yalanlari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Kalsaydınız bişeyler yerdik... Vallaha sarıda geçtim memur bey... Kazanmak önemli diil mühim olan yarışmaya katılmaktı...
    Dünya ahiret bacımsın...
    Şuan 65 milyon bizi izliyor...
    Bu son sigaram...
    Bütün kadınlar güzeldir...
    İki saat kapıda bekledim, açan olmadı...
    Seni düşünmekten bütün gece gözüme uyku girmedi...
    Sen bi de beni gençliğimde görecektin...
    Ağlamıyorum... Gözüme bişey kaçtı...
    Yemezsen arkandan ağlar...
    Seni leylekler getirdi yavrum...
    Akşama erken gelicem...
    Bu aldığım en güzel hediye...

TÜrk Yalanlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayardan Anlamayan Bilgisayarci Yalanlari KoPaCaKsInIzz

Bilgisayardan Anlamayan Bilgisayarci Yalanlari KoPaCaKsInIzz

-abi creative modem aldim bak cali$miyo bu ne bozuk mu sattin bana yoksa. -yok karde$im niye bozuk satayim ne zaman bozuldu sen onu soyle . -gecen gun dedik ya . -yagmur yagiyo muydu bozuldugu gun ? -evet ne alaka . -senin modeme yildirim du$mu$ o yuzden cali$miyo . * - geçen sizden aldığım ses kartı var ya - ee var noolmuş - o çalışmıyo işte - saçmalama bende çalışıyodu - hani o kart...
  2. Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

bebek gezdirme oyunları turist gezdirme oyunu adam oyunları taksi at Abi demek sen de fark ettin. Geçen doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. Ben de dolaşım bozukluğu varmış. Direksiyona geçince de dolaştırmam ondan anlaşılan. Allah düşmanımın başına vermesin, çok zor valla. Evlerden ırak. * Bende yalan yok. Tamam, gezdirdim ama bu dünyaya niye geliyoruz zaten. Atalarımız ne demiş:...
  3. Aksam ders calisacagiz yalanlari

Aksam ders calisacagiz yalanlari

--Babacım ben bu akşam arkadaşımda kalacam.Yarın önemli bir sınavımız var. birlikte çalışacaz.. --Yemezler kızım hadi naş! --Nası yani? --Sen böyle bir sınav akşamının mahsulüsün!bize sökmez!!! --Anne bu akşam arkadaşımdayım ben ders çalışacaz!!! --Niye? tek çalışamıyor musun sen? --Ama anneee!!!! ---Aması maması yok!!!Vakti zamanında bizim de üzerimizde az ders çalışmadılar.Şimdi düştüğüm...
  4. türk kadını .....

türk kadını .....

TÜRK KADINI ...Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın ... Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin çocukların yardımıyla meydana gelir. ... Toplumdaki başarısızlığın sebebi, kadınlarımıza karşı gösterdiğimiz ihmal ve kusurdan doğmaktadır. ... Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini...

Sayfayı Paylaş