gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Türkan şoray’ın kızı yağmur ünal amerika’ya gidiyor!..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

yağmur ünal türkan şorayın kızı yağmur türkan sorayin kizi şorayın kızı şoray ın Yağmur Ünal, yarın Amerika’nın New York kentinde büyük bir reklam şirketinde işbaşı yapıyor.

Türkan Şoray’ın, kızı Yağmur Ünal ile hasreti devam ediyor. Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdikten sonra ABD’de de Medya Yönetimi üzerine iki yıllık yüksek lisansını geçtiğimiz mayıs ayında tamamlayan Yağmur Ünal, yarın (pazartesi) Amerika’nın New York kentinde büyük bir reklam şirketinde işbaşı yapıyor.
    Mezun olduğu okulun imkanları ve profesörlerinin yönlendirmesiyle çeşitli şirketlere başvurular yapan Ünal, birkaç şirketten aldığı teklifleri değerlendirerek kariyerini ABD'de sürdürme kararı aldı. Her anne gibi kızının kendi ayakları üzerinde durabilmesinden çok büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Türkan Şoray, “Benim bir anne olarak görevim, ayrılık çok zor olsa da Yağmur’un kendisine ben dahil kimseden destek almadan kendi birikimi, imkanları, girişimi ve öz güveni ile çizmiş olduğu kariyer planlamasında arkasında durmam ve ona destek olabilmemdir” dedi.

sobeledik

Türkan şoray’ın kızı yağmur ünal amerika’ya gidiyor!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur Saçlı Kız

Yağmur Saçlı Kız

. Yağmur Saçlı Kız Yağmur saçlı Kız unutma! bir tek seni sevdim ben, bir tek seni özledim ... Sen benim ilham kaynağımdın, sevinç tomurcuğum, sevgi çağlayanım, hayat pınarımdın bir zamanlar... Bir zamanlar saçların bahçemin nazlı çiçeğiydi her dokundukça yeşeren, okşadıkça kokulu güller açan; doyamazdım bakmaya, dokunmaya kıyamazdım... Ellerimi tuttuğunda tanımsız bir sevinç kaplardı...
  2. Irmak Ünal ve Kızı Kayla!

Irmak Ünal ve Kızı Kayla!

ırmak ünal, kızı kayla, resimleri, birlikte görüntülendi, ilk kez, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaklaşık 1.5 ay önce doğum yapan Irmak Ünal kızıyla görüntülendi. 17 Eylül’de işadamı Emre Karabacak ile evlenen Irmak, balayı dönüşü hamile olduğunu öğrenmişti. 7 Mayıs’ta Miami’de bir kız bebek dünyaya getiren Irmak Ünal, kızına kötülükten uzak, saf anlamına gelen...
  3. Irmak Ünal ve Kızı Kayla

Irmak Ünal ve Kızı Kayla

ırmak ünal, kızı, bebeği, kayla, resimleri, röportajı, hakkında detaylı bilgiler burada Ünlü anneler kervanına katılan Cihan Ünal'ın büyük kızı Irmak Ünal'ın kızı Kayla ile birlikte verdiği röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler 1,5 yıllık ayrılıktan sonra bir araya geldiği Emre Karabacak’la yıldırım nikahı kıyan ve aynı hızla anne olan Irmak Ünal, doğum için gittiği Amerika’dan...
  4. Irmak Ünal kızı Kayla

Irmak Ünal kızı Kayla

ırmak ünal ın bebeği ırmak ünal bebeği ırmak ünal, emre karabacak, doğum yaptı, doğum, kızı, kızının adı, kayla, bebeği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ünlü oyuncu Irmak Ünal, Amerika'da sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Tüm zamanını kızı Kayla ile geçiren Irmak Ünal'ın haberi burada Melek'ler. 1,5 yıllık ayrılıktan sonra bir araya geldiği Emre Karabacak’la yıldırım nikahı...

Sayfayı Paylaş