gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

melis birkan boyu ve kilosu melis birkan boy kilo kaç kilo kilosu [​IMG]
    TÜRK SİNEMASININ SULTANI DA “ISSIZ ADAM”IN ADA’SINA HAYRAN KALDI.

Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran kaldığını belirterek “Melis gözleriyle oynuyor ve saflığı gözleriyle dışa vuruyor, aşkına inanıp ağlıyorsunuz. Müthiş bir oyuncu“ dedi
    Türkan Şoray, ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın ” Issız Adam “ filminde gözyaşlarına boğulduğunu söyledi. Özellikle Ada karakterini canlandıran Melis Birkan’dan etkilendiğini belirten Şoray, kendisini ağlatan sahneleri şöyle anlattı: ” Filmde yarım kalmış, yaşanmamış bir aşk var. O sahne birçok duygulara tercüman oluyor. Bazen içinizden gelen duyguları dışa vuramıyorsunuz. Kimi zaman içiniz başka, dışınız başka söylüyor. Çok sevdiğiniz halde belli etmemeye çalışıyorsunuz. Bu sahnelerde kimi zaman ben de kendimden bir şeyler buldum. Filmde genel olarak bir aşk acısı var. İzlerken o acıyla empati kuruyorsunuz. Seviyorsunuz ama söyleyemiyorsun . Duygularınızı belli edemiyorsunuz. Buna çok yakın duygular ben de yaşadım. Filmde en çok Ada’dan etkilendim. Ada inanan kadının temsilcisi. Su gibi duru, tüm kalbiyle aşka inanan ve kendini aşka veren biri. Melis’in (Birkan) oyunculuğunu da olağanüstü buldum. Gözleri inanılmaz saflığı dışa vuruyor . O kadar aşkına inanıyorsunuz ki, ona üzülüyor ve ağlıyorsunuz. Çok samimi, çok saf ve çok derinden seviyor. Melis gözleriyle müthiş oynuyor. O kadar yetenekli gençler var ki izlerken göğsüm kabarıyor. Nurgül Yeşilçay, Hatice Aslan, Melis Birkan gerçekten çok yetenekli oyuncular.'

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ekim 2009
  2. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o melis birkana ben türkan şoraya hayran :D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hayran kalmıştım türkanı da severim

Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY Gerçek Adı: Türkan Şoray Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 28.06.1945 Takma Adı : Kara Kız, Sultan Onu Ünlü Yapan Ne? 1960'larda oynadığı filmlerle tanınmaya başlamış, 1964'te 1. Antalya Film Festivali'nde en başarılı kadın oyuncu ödülünü aldığı "Acı Hayat" filmiyle ünlenmiştir. Birliktelikleri: Eşi: Cihan Ünal, tiyatro oyuncusu, 1983'te evlendiler,...
  2. Türkan Şoray

Türkan Şoray

türkan şoray şimdiki hali
  3. Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

ıssız adam ayrılık sahnesi izle ıssız adam ayrılık sahnesi yatak sözleri ayrılma izle Melis Birkan FİNAL SAHNESİNDEKİ GÖZYAŞLARIM GERÇEKTİ Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı: Kimi zaman böyle sahnelerde damla kullandığım oluyor. Ama Issız Adam’ın bu sahnesinde gerçekten ağladım. Sinemaseverler günlerdir “Issız Adam” ı ve onun “Ada” sını konuşuyor....
  4. Issız adam filminin güzel oyuncusu Melis Birkan resimleri

Issız adam filminin güzel oyuncusu Melis Birkan resimleri

ıssız adam oyuncuları isimleri ıssız adam oyuncuları oyuncuların isimleri oyuncu oyuncularının Çoğu kişi onu ıssız adam filmiyle tanıdı ve yeni tanımasına rağmen birçok kişi tarafından gerek oyunculuğu gerekse fiziğiyle olumlu eleştiriler aldı Sizleri Melis Birkan resimleriyle başbaşa bırakıyorum
  5. Türkan Şoray hakkında bilgiler

Türkan Şoray hakkında bilgiler

türkan şoray filmleri türkan şoray gözleri turkan soray soray türkan şoray hakkında bilgiler, hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, filmleri, dizileri, oynadığı filmler, ödülleri, haberler, resimleri, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, Türk Sineması'nın Sultan'ı olan Türkan Şoray, gelmiş geçmiş en iyi Yeşil Çam oyuncularından biridir. O buğulu bakışları ile oynadığı...

Sayfayı Paylaş