gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ipek yaylacıoğlu sevişme sahnesi ipek yaylacıoğlu sevişme Dizilerdeki öpüşme sahnelerinde oynamadığı için 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu, niçin böyle bir kural koyduğunu anlattı.
    Televizyon gazetesinin haberine göre, Kanaltürk'te Emre Karayel'in sunduğu 'Renkli Televizyon' programına konuk olan İpek Yaylacıoğlu, 'öpüşmeme' kuralını anlattı.

Şu anda atv'deki Elif dizisinde Keremcem'in eski nişanlısı rolünde oynayan genç oyuncu, bir dönem Türkan Şoray'ın sinema filmlerinde öpüşme ve sevişme sahnelerinde rol almaması kuralını neden uyguladığını şöyle anlattı:

"Öpüşmüyorum ve vesaire gibi bir durum var maalesef. Çünkü İpek Yaylacıoğlu öpüştü oluyor. Onun oynadığı karakter olmuyor. O yüzden her yerde bir sansasyon 'İpek öpüştü' falan oluyor. Diyelim ki ben Hollywood'da bir filmde oynuyoru; 'İpek Yaylacıoğlu'nun başarısı diye haber çıkacak. Ama ben burada öpüşürsem, 'İpek Yaylacıoğlu öpüştü' olacak. Aynı oyunu yapsanız bile orada çok daha büyük rol yapmış olacağım"

Ihlamurlar Altında, Senden Başka dizilerinde de oynayan genç oyuncu, öpüşmeme kuralını sinema filmi için bir kereliğine bozmuş. Aydın Bulut'un yönetmenliğinde çekilen ve Aralık ayında vizyona girecek olan 'Başka Semtin Çocukları' filminde İsmail Hacıoğlu ile öpüşen Yaylacıoğlu, "Sinemada öpüştüm. Çünkü Aydın Bulut'u çok sevdiğim için tamam dedim" diye konuştu. H2

İpek Yaylacıoğlu, dizilerde çok kısa elbiseler ve etekler giymemeye de özen gösterdiğini belirtti

'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY Gerçek Adı: Türkan Şoray Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 28.06.1945 Takma Adı : Kara Kız, Sultan Onu Ünlü Yapan Ne? 1960'larda oynadığı filmlerle tanınmaya başlamış, 1964'te 1. Antalya Film Festivali'nde en başarılı kadın oyuncu ödülünü aldığı "Acı Hayat" filmiyle ünlenmiştir. Birliktelikleri: Eşi: Cihan Ünal, tiyatro oyuncusu, 1983'te evlendiler,...
  2. İpek Yaylacıoğlu

İpek Yaylacıoğlu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Türkan Şoray

Türkan Şoray

türkan şoray şimdiki hali
  4. Türkan Şoray hakkında bilgiler

Türkan Şoray hakkında bilgiler

türkan şoray filmleri türkan şoray gözleri turkan soray soray türkan şoray hakkında bilgiler, hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, filmleri, dizileri, oynadığı filmler, ödülleri, haberler, resimleri, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, Türk Sineması'nın Sultan'ı olan Türkan Şoray, gelmiş geçmiş en iyi Yeşil Çam oyuncularından biridir. O buğulu bakışları ile oynadığı...
  5. Türkan Şoray Albüm Çıkarıyor!

Türkan Şoray Albüm Çıkarıyor!

türkan şoray albüm, türkan şoray haberleri, türkan şoray Sevgili melekler, sinemamızın sultanı ünlü oyuncu Türkan Şoray çıkaracağı albüm için gün sayıyor. İlk kez bir albümle sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Türkan Sultan bu albüm için pek çok ünlü isimden parçalar seslendirecek. Şoray, albümünde Tarkan'dan 'Asla' ve Ferhat Göçer'den 'Yastayım'ı seslendirecek. Şoray'ın Ajda Pekkan'dan...

Sayfayı Paylaş