gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

türkan şoray, güzellik sırları, neler, dikkat ettiği şeyler, bakımı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Türk sinemasının kraliçesi Türkan Şoray sevenlerine güzelliğinin sırlarını verdi melekler :)

Uykusuna dikkat ettiğini söyleyen Şoray, “Güzel olmayı hayatımın merkezine oturtmadım. Her şeyden önce iç güzelliğinin insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Huzurlu ve sakin yaşıyorum. Sevgiyle güzelleşiyorum” diye konuştu.

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim

Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim

Sultan hangi aktöre hayranmış bakalım 'Işıltılar' programına, Bodrum'da çekimleri süren Vurgun dizisinin setinde konuşan Türkan Şoray, Cihan Ünal'dan ayrıldıktan sonra evlenmeyi düşünmesine karşın uygun birisi çıkmadığını ifade etti. "Çocuk güzel bir şey. Ben de isterdim hakikaten bir, iki çocuğum daha olsun" diyen Türkan Şoray, evlenme konusunda ise yaşı nedeniyle çok ince...
  2. güzelleşmek için güzellik sırları

güzelleşmek için güzellik sırları

güzellik tüyoları güzellik sırları Şüphesiz ki hangi yaşta olursa olsun, her kadın her daim güzel omlak ister, daha da ister çok daha ister. Biz de bir kadın sitesi oalrak, hemcinslerimize güzelleştiren güzellik tüyoları sunuyor ve tıpkı sizin gibi bahtınızda güzel olsun Melek'ler diyoruz :) Cilt rengine uygun ruj seçimi… Dudaklar, yüzün ifadeyi en iyi yansıtan bölgesi. Ruj renginiz,...
  3. Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Türkan Şoray Makyajı Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır O buğulu gözler masum bakışlı kadın Türkan Şoray...Eskilerle birlikte bizlerin bile hala beğenisini toplamakta...Çok oyuncu Türkan Şoraya özenmekte belki ama ne yazıkki onun gibisi zor bulunur...İşte bi nebze de olsa onun gibi olabilmek azcık ucundan da olsa onun gibi buğulu bakabilmek isteyenlere işte Türkan Şoray Makyajı.......
  4. Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği

Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği

bu konu Türkan Şoray'ın gençlik resimlerine yer vermektedir. Bana göre Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel kadınlarının başın da gelen Türkan Şoray'dır. Halkta onu öyle bir benimsemiş ve sevmişki kendisine sultan lakabını vermiştir. O kaşlar, gözler, bakışlar hele o dudaklar Türkan yapma Türkan yine öptürmedi dudaktan diyecek kadar kendisine parçalar bile yazılmıştır.:D Türkan Şoray'ın...
  5. Fransız kadınlarının güzellik sırları

Fransız kadınlarının güzellik sırları

fransız kadınları,fransız kadınları güzellik,fransız kadınlarının güzellik sırları,fransız kadınlarının güzellik önerileri Zarif ve aynı zamanda seksi görünümleri ile dikkat çeken Fransız kadınlarının güzellik sırlarını merak etmiyor musunuz? Doğal görünümleri ile çoğu zaman çaba göstermeksizin, zahmetsiz bir güzelliğe sahip oldukları düşünülür ama işin aslı öyle değil. Anahtar kelimemiz...

Sayfayı Paylaş