gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sultan hangi aktöre hayranmış bakalım [​IMG]

'Işıltılar' programına, Bodrum'da çekimleri süren Vurgun dizisinin setinde konuşan Türkan Şoray, Cihan Ünal'dan ayrıldıktan sonra evlenmeyi düşünmesine karşın uygun birisi çıkmadığını ifade etti.

"Çocuk güzel bir şey. Ben de isterdim hakikaten bir, iki çocuğum daha olsun" diyen Türkan Şoray, evlenme konusunda ise yaşı nedeniyle çok ince eleyip dokuduğunu ve aradığı türde birisinin de karşısına çıkmadığını belirtti.

'GÖREYİM BAKIYIM GÖZLERİNİ'

"Aşk dünyanın en güzel şeyi" diyen Şoray, ünlü Hollwood yıldızı Kevin Costner'a olan hayranlığını da şöyle anlattı:

"Bana hep sorarlar en beğendiğiniz erkek kim diye. Hemen Kevin Costner diyorum. Tam benim tipim, böyle açık gözlü falan... Çok müthiş, müthiş."Sunucu Tahire Demircan'ın 'Keşke geldiğinde tanıştırsaydık' sözü üzerine Şoray, "Gelecek mi bir daha? Evet o zaman bir görüşmek isterim doğrusu. Göreyim bakalım gözlerini" dedi.

2. masumkız

masumkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim
    yakıştıramadım onu hep kadir inanıra yakıştırmışımdır

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tercihler vede zevkler kişiye ait olsada bende yakıştırmadım ama sultanımız beğendiyse sorun yok dermişim :))))

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

abi delü kadirin uleyyynn:D kadir abimize ayıp etme sultan

Türkan Şoray'ın hayran olduğu erkek kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran

Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran

melis birkan boyu ve kilosu melis birkan boy kilo kaç kilo kilosu TÜRK SİNEMASININ SULTANI DA “ISSIZ ADAM”IN ADA’SINA HAYRAN KALDI. Türkan Şoray, “Issız Adam”ın Ada’sı Melis Birkan’a hayran kaldığını belirterek “Melis gözleriyle oynuyor ve saflığı gözleriyle dışa vuruyor, aşkına inanıp ağlıyorsunuz. Müthiş bir oyuncu“ dedi Türkan Şoray, ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın ” Issız Adam “ filminde...
  2. Hayranı olduğumuz kişilerin gerçek isimleri(çok iginç)

Hayranı olduğumuz kişilerin gerçek isimleri(çok iginç)

küçük kadınların gerçek isimleri küçük kadınlar oyuncularının gerçek isimleri kadınlar ceyhunun adı zeycan ismi Petek Dinçöz-Didem Ezgü Mahsun Kırmızıgül-Abdullah Bazencir Bülent Ersoy-Bülent Erkoç Kibariye-Bahriye Tokmak Serdar Gökhan-Nusret Ersöz Ferdi Tayfur-Turhan Bayburt Metin Erksan-İsmail Metin Fikret Hakan-Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman-Veysel İnce Orhan Gencebay-Orhan Kencebay...
  3. Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

türkan şoray, güzellik sırları, neler, dikkat ettiği şeyler, bakımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Türk sinemasının kraliçesi Türkan Şoray sevenlerine güzelliğinin sırlarını verdi melekler :) Uykusuna dikkat ettiğini söyleyen Şoray, “Güzel olmayı hayatımın merkezine oturtmadım. Her şeyden önce iç güzelliğinin insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Huzurlu ve sakin yaşıyorum....
  4. Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Türkan Şoray Makyajı Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır O buğulu gözler masum bakışlı kadın Türkan Şoray...Eskilerle birlikte bizlerin bile hala beğenisini toplamakta...Çok oyuncu Türkan Şoraya özenmekte belki ama ne yazıkki onun gibisi zor bulunur...İşte bi nebze de olsa onun gibi olabilmek azcık ucundan da olsa onun gibi buğulu bakabilmek isteyenlere işte Türkan Şoray Makyajı.......
  5. Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği

Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın Gençliği

bu konu Türkan Şoray'ın gençlik resimlerine yer vermektedir. Bana göre Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel kadınlarının başın da gelen Türkan Şoray'dır. Halkta onu öyle bir benimsemiş ve sevmişki kendisine sultan lakabını vermiştir. O kaşlar, gözler, bakışlar hele o dudaklar Türkan yapma Türkan yine öptürmedi dudaktan diyecek kadar kendisine parçalar bile yazılmıştır.:D Türkan Şoray'ın...

Sayfayı Paylaş