gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Türkan Şoraylı Tişörtler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

türkan şoray tişortleri, modelleri, renk ve desenleri, baskılı badi modelleri, sinama artistli tişörtler kotonda bulabilirsiniz
    Zaman kaybetmiyo ve hemen koton'a koşuyorum!

Tek söyleyebileceğim şey; "Ohh bee". Yıllardır üzerinde yabancı sinema artistlerinin olduğu tişörtleri giyiyorduk. Artık bizim de kendi tişörtümüz var.
    Burcu Saygı - Simsiyah ahu gözleri, gür saçlarıyla güzeller güzeli Türkan Şoray şimdi Koton'un tişört koleksiyonuyla bizlerle.
    Tasarımcıların Türkan Şoray'ın gözlerinden esinlenerek hazırladıkları koleksiyon tek kelimeyle bir harika.

2011 İlkbahar - Yaz sezonu için hazırlanan bu koleksiyon bizlere artık kendi sinema artistlerimizin resimlerinin basılı olduğu tişörtleri giyme olanağını sunuyor.

Bu tarz baskılı tişörtler birkaç sezondur benim favorilerim arasında. Gündüz kot pantolonla kombinleyerek spor bir şıklık yaratabileceğiniz tişörtleri gece uzun etekleriniz ve topuklu ayakkabılarınızla tamamlayarak kullanabilirsiniz.

Ne diyelim bu tarz koleksiyonların devamı umarım gelir :)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu sezon moda oldu valla :D

Türkan Şoraylı Tişörtler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tişörtler

Tişörtler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkan Şoray

Türkan Şoray

türkan şoray şimdiki hali
  3. spor tişörtler

spor tişörtler

spor tişörtler sportif tişörtler sport spor tişört tişört modelleri
  4. Türkan Filmi

Türkan Filmi

türkan filim türkan saylan filmi hangi sinemalarda filmi hangi sinemalarda oynuyor Dün vizyona giren 'Türkan' filminin galası önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapıldı. Çağdaş Yaşamı Destekleme ve Cüzzamla Savaş Dernekleri’nin kurucusu Prof. Dr. Türkan Saylan’ın hayatının son günlerini anlatan ‘Türkan’ filmi dün vizyona...
  5. Koton 2011 Türkan Şoray tişörtleri

Koton 2011 Türkan Şoray tişörtleri

koton türkan şoray tişörtleri türkan şoray tişörtleri koton koton 2011 tişört modelleri, türkan şoray tişörtleri, modelleri burada arkdaşalar. Koton 2011 tişört trendlerinde Yeşil Çam'ın Sultan'ı Türkan Şoray tişörtlerine yer vermiş Melek'lerim. Ben çok beğendim eminim sizlerde beğeneceksiniz:)

Sayfayı Paylaş