gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Türkan sultan kuralını 16 yaşında bozmuş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

TÜRKAN ŞORAY, KENDİ İSMİYLE ANILAN SİNEMA KANUNLARINI 16 YAŞINDA BOZDUĞUNU İTİRAF ETTİ.

Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray, kendi ismiyle anılan sinema kanunlarını 16 yaşında bozduğunu itiraf etti.

'MEDYATİK' programına konuk olan Türkan Şoray, 16 yaşındayken Ayhan Işık'la nasıl öpüştüğünü anlattı. Televizyon programlarına konuk olmaktan uzak durduğunu söyleyen Şoray, zaman zaman kıramadığı kişilerin programlarına katıldığını belirtti. Yeşilçam'da uzun yıllar konuşulan Türkan Şoray kanunlarını uygulamaktan ve film yapımcılarına bu kuralları kabul ettirmekten dolayı hiçbir zaman pişmanlık duymadığını söyleyen ünlü sanatçı, 'Ben bu kuralları, kural olsun diye uygulamadım. O dönem öyle gerekiyordu ve sinema kariyerimin o yönde yükselmesini istiyordum. Bu yüzden de o kurallar çerçevesinde filmlerde oynadım. Ama 16 yaşında oynadığım Metin Erksan'ın 'Otobüs Yolcuları' adlı ilk filmimde Ayhan Işık'la öpüşmüştüm' açıklamasını yaptı.

Türkan sultan kuralını 16 yaşında bozmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 16 Yaşında Eğitimdeki Sıkıntıyı Yazdı

16 Yaşında Eğitimdeki Sıkıntıyı Yazdı

orbay soydan Soydan, okullardaki şiddet, eğitim eşitsizliği ve üniversitelerde yaşanan türban konusuna değindi. İlhami Ertem Lisesi 1’nci Sınıf öğrencisi Orbay Soydan, servis şoförlüğü yapan babası Murat ve ev kadını annesi Emine Soydan'ın verdiği destekle ilköğretimden üniversiteye kadar olan öğrencilik döneminde yaşanan sıkıntıları bilgisayarda yazdı. Bilgisayardaki çalışmasına ‘Türkiye’nin...
  2. 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu

'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu

ipek yaylacıoğlu sevişme sahnesi ipek yaylacıoğlu sevişme Dizilerdeki öpüşme sahnelerinde oynamadığı için 'Türkan Şoray kuralları koydu' diye anılan genç oyuncu İpek Yaylacıoğlu, niçin böyle bir kural koyduğunu anlattı. Televizyon gazetesinin haberine göre, Kanaltürk'te Emre Karayel'in sunduğu 'Renkli Televizyon' programına konuk olan İpek Yaylacıoğlu, 'öpüşmeme' kuralını anlattı....
  3. kilo vermenin 16 altın kuralı

kilo vermenin 16 altın kuralı

Yaklaşan yaz mevsimi sebebiyle birçok insanı saran plaj telaşı aslında çözümlenemeyecek bir sorun değil. Fazla kilolarınızdan dertliyseniz, Güzel bir güne su ile başlayın… Yağ yakma konusunda bir etkinliği olmasa da, bütün gece sizinle birlikte uyuyan sindirim sisteminizi uyandırmanın en güzel yolu, güne su içerek başlamaktır. Güne 1 su bardağı ılık su ve 1 su bardağı oda sıcaklığında...
  4. murat boz kaç yaşında acaba?

murat boz kaç yaşında acaba?

Melekler, tam bir Murat Boz hayranıyım.Acaba doğum tarihi ne?Kaç yaşında? Bilgi verirseniz sevinirim admin :)
  5. Murat Boz 34 Yaşına Girdi

Murat Boz 34 Yaşına Girdi

murat boz, murat boz kaç yaşında, murat boz doğum tarihi Sevgili melekler, Murat Boz, 34’üncü yaş gününü sürpriz bir partiyle Ulus 29’da kutladı. Boz, kutlama sonrası sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’yla havaalanının yolunu tuttu. Popçu, sevgilisinin ayarladığı tatilde bir kutlama daha yapacak...

Sayfayı Paylaş