gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen yardım eder misiniz şimdiden saolun. :)

türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlıda Uyarı Levhaları

Osmanlıda Uyarı Levhaları

Kutlamalarda havaya ok atmak tehlikeli ve yasaktır. - At sırtında iken haberci güvercinle konuşmak yasaktır.. - Dikkat..! Fayton çıkabilir.. - Seyir halindeki sandaldan sarkmak tehlikeli ve yasaktır. - Seyir halindeyken faytoncuyla konuşmak yasaktır.. - "Kanat takıp uçmak yasaktır" (galata kulesi müdürlüğü) - 18 yaşından küçük veledlere tütün ve mamulleri satışı zinhar yasaktır... -...
  2. öz türkçemiz ile ilgili şiir

öz türkçemiz ile ilgili şiir

türkçemizle ilgili şiirler türkçemiz ile ilgili şiirler temiz türkçemiz ile şiir güzel şiir temiz yazı Esere söyle 'YAPIT' İspatlamaya 'KANIT' Şahit yerine moda, Oldu söylemek 'TANIK' Ev deme sakın! 'KONUT' Misafir ise 'KONUK' İlerleme var dilde Netice gayet 'SOMUT' Fabrikaya 'YAPINAK' İmkan ise 'OLANAK' Beliren durumları, Moda oldu' SAPTAMAK' Mesalaya 'ÖRNEĞİN' Arabansa...
  3. Anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi

Anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi

anayasamızın türkçe ile ilgili maddeleri anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi anayasanın maddesi anayasamızda maddeler anayasanın maddeleri Anayasamızın 42. Maddesi Anayasamızın Türkçe İle İlgili Maddesi, anayasamızın 42. Maddesidir. Bu madde devletin eğitim ile ilgili görevlerini anlatmaktadır. “Eğitim ve Öğrenim Hakkı ve Ödevi” başlığını taşımaktadır. Eğitim ve öğretim, Atatürk ilkeleri...
  4. Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Mutfak uyarı levhası mutfak dekorasyonu Bu uyarı yazısı bulunan mutfak örneğini görünce gülümsedim. Ben espiri amaçlı böyle bir uyarı konduğunu düşünüyorum ama gerçektende hatırlatmak için de bu uyarı konmuş olabilir tabiki. Özellikle bu uyarı tam öğrenci evleri için sanırım. Öğrenci evlerinin mutfak dekorasyonunun olmazsa olmazı olmalı bu yazı:)
  5. Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı !

Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı !

Bu konu; diyanetten yılbaşı uyarısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı incesi Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez vatandaşları bazı konularda uyardı. Hepimizin kulağına küpe olması gereken bu uyarılar için detaylara geçiyoruz.. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez yılbaşı öncesi önemli uyarılarda bulundu..Noel ekonomisine dikkat çeken Mehmet Görmez filmleriyle,...

Sayfayı Paylaş