gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Türkçe ile ilgiLi karikatür ve resimler

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

türkçe ile ilgili karikatür türkçe ile ilgili karikatürler türkceyle karikatürler resimler karikatürleri [​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türkçe ile ilgiLi karikatür ve resimler
    ne mutlu türküm diyene..Türk olmak gibisi varmı..çok güzeller..emeğine sağlık adminiim

Türkçe ile ilgiLi karikatür ve resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öz türkçemiz ile ilgili şiir

öz türkçemiz ile ilgili şiir

türkçemizle ilgili şiirler türkçemiz ile ilgili şiirler temiz türkçemiz ile şiir güzel şiir temiz yazı Esere söyle 'YAPIT' İspatlamaya 'KANIT' Şahit yerine moda, Oldu söylemek 'TANIK' Ev deme sakın! 'KONUT' Misafir ise 'KONUK' İlerleme var dilde Netice gayet 'SOMUT' Fabrikaya 'YAPINAK' İmkan ise 'OLANAK' Beliren durumları, Moda oldu' SAPTAMAK' Mesalaya 'ÖRNEĞİN' Arabansa...
  2. Anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi

Anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi

anayasamızın türkçe ile ilgili maddeleri anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi anayasanın maddesi anayasamızda maddeler anayasanın maddeleri Anayasamızın 42. Maddesi Anayasamızın Türkçe İle İlgili Maddesi, anayasamızın 42. Maddesidir. Bu madde devletin eğitim ile ilgili görevlerini anlatmaktadır. “Eğitim ve Öğrenim Hakkı ve Ödevi” başlığını taşımaktadır. Eğitim ve öğretim, Atatürk ilkeleri...
  3. Kar ile ilgili resimler

Kar ile ilgili resimler

kar ile ilgili bilgiler kar ile ilgili resimler resim resımlerı Kar bence sadece camdan izlendiğinde güzel çünkü (ufffff ) dışarısı çok soğuk .... 2 gün önce kaöydeydim ve kar yağıyodu Allah ım biraz dolaşıp geziniyim die geldiğim köyde eve tıkandım kaldım.... Ewet bu günden sonra kardan nefret ediyorum :dil:
  4. türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

lütfen yardım eder misiniz şimdiden saolun. :)

Sayfayı Paylaş