türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır kontörüm yok ve vodofoneli birine ulaşmam lazım acaba turkcellden vodofoneye ödemeli çağrı atabilir miyim. Acil lütfen

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım.
    Turkcell'den sadece Turkcell numaraları ödemeli arayabilirsiniz. Diğer operatörleri arayamazsınız. yani sadece kendi operatörünüzde ki numalarara ödemeli arama yapabilirsiniz.

Sevgilerimizle...

3. vodafone

vodafone Forum Okuru

eğer böyleyse ben turkcelden çıkıcam vodafone geçecem orda bütün hatlara gönderebiliyorsun...

4. asdfgfdffazffff

asdfgfdffazffff Forum Okuru

Turkcelin amn. .koyim bn hati kiriyom

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vodafone tl transferi nasıl yapılır

vodafone tl yükleme vodafone para transferi vodafone kontör transferi Vodafone hattına sahip olan melek'lerimiz ve üyelerimiz için Vodafone para gönderme nasıl yapılır bu yazımızda öğreniyoruz arkadaşlarım. Vodafone tl transferi nasıl oluyormuş, buyrun öğrenelim kızlar. vodafone kontör transferi nasıl yapılır Artık kontör yerine TL transfer ediyoruz. Peki nasıl? Vodafon faturasız hatlı...
  2. Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır arkadaşlar aveadan ödemeli arama nasıl yapılır bu konuda bana yardım edin yaaaa
  3. Parfüm Nasıl Yapılır Parfüm Neden Yapılır.....

Parfüm Neden Yapılır Parfüm Nasıl Yapılır Parfümler hem kadınlar hem erkeklerin vazgeçemediği ürünlerden sadece biri...Hele ki sıcak yaz aylarında olsun ter kokusunu gizlemek için birebir :D:D Ayrıca davetlerde buluşmalarımızda da vazgemeyiz parfümden...İşte bakalım kullandığımız bu şahane ürünler nasıl ve neden yapılıyor...İşte en beğenilen bayan parfümleri de bunlarmış...
  4. Vodafone İçin Bilinmeyen Numara Kime Ait Olduğunu Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Vodafone Bilinmeyen Numaraların Kime Ait Olduğunu Öğrenme Vodafone Bilinmeyen Numaraları Nasıl Öğrenebilirim Sevgili vodafone kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en son vodafone bilinmeyen numara engelleme hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Vodafone Bilinmeyen Numaraların Kime Ait Olduğunu Öğrenme hakkında detayli bilgiler vereceğiz sizlere......
  5. Vodafone Kullanıcıları İçin Bilinmeyen Numaralar İnternetten Nasıl Öğrenilir ?

Bu konu; Vodafone Bilinmeyen Numara İnternetten Öğrenme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hemen her işiizi internet üzeinden görmeye başladık. Cep telefonu kullanımlarında da yararlandığımız internet sayesinde artık evimizin konforunda her türlü işlemi rahatlıkla yapabiliyoruz. Bu sayfamızda da vodafone kullanıcısı meleklerimiz ve sayın...
  6. vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ?

Arkadaşlar vodafone hattım var ve vodem kullanıyorum.Ricam şu ki vodem internet ayarları nasıl yapılıyor?Bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  7. Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Arkadaşlar.Bende Turkcell var kankam avea aldı ve ona ödemeli atmam lazım yapabilirmiyim bunu ve nasıl yapabilirim?
  8. Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Selamlar arkadaşlar, ben Turkcell hattı kullanıyorum ve arkadaşa ödemeli atmak istiyorum.Bu işlem için ne yapmam gerekiyor?
  9. Vodafone Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır 2013

vodafone gizli numara engelleme vodafone gizli numara engelleme nasıl yapılır Sevgili melekler, eğer vodafone hattı kullanıyor ve gizli numaralardan gleen çağrılardan kurtulmak istiyorsanız hemen aşağıda tarif ettiğimiz işlemleri uygulayın ve gizli çağrılardan kurtulun... Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı...
  10. Vodafone Cep TL Transferi Nasıl Yapılır 2013

vodafone cep tl transferi, vodafone tl transferi, vodafone tl nasıl yollanır Sevgili melekler, vodafone hattı kullanıyorsanız ve sevdiklerinize nasıl tl transferi yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki bilgiler doğrultusunda kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.. - Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde Online Self Servis' den yapabilirsiniz. Öncelikle, Online Self...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. turkcellden vodafone ödemeli

,
  2. turkcellden vodafone nasıl odemelı atılır

,
  3. turkcellden vodafone beni ara mesajı nasıl atılır

,
  4. turkcellden vodafone ödemeli nasıl atılır,
  5. turkcell den vodafone ödemeli arama,
  6. turkcellden vodafona odemeli,
  7. turkcellden vodafona odemeli nasil atilir,