gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcell faturamı pratikçe nasıl öğrenebilirim hemen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Turkcellin faturalı hattını kullanıyorum.Acaba faturamı sorgulayabileceğim bir link ya da başka yöntem varmı çabuk ulaşmam için ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Turkcel Fatura öğrenmek için yapmanız gereken şeyler kısaca şöyle.
    444 0 532 Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp Sesli yanıt sisteminden Turkcell Şifrenizi tuşlayın Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne FATURA yazın ve 8888 ’e gönderin 7578888 FaturaCepte Sesli yanıt sistemini ücretsiz arayabilirsiniz.Turcell Fauranızı ayrıca Buradan Sorgulayabilirsiniz.

Turkcell faturamı pratikçe nasıl öğrenebilirim hemen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum
  2. Doğal gaz faturasını nasıl düşürebilirim?

Doğal gaz faturasını nasıl düşürebilirim?

bu konu;doğal gaz faturası,doğal gazı en uygun nasıl kullanabilirim hakkında bilgiler vermektedir Soğuklar yaklaşıyor, ve en uygun ısınma biçimi olan doğal gazla ısınmanın da maliyeti yüksek oluyor. Doğal gazı ,mutfakta ocak tüpü yerine,banyoda şofben yerine kullanıldığında bayağı bir karlı çıkıyorsunuz diyebilirim.Ama kışın ısınmak için kullanıldığında maliyeti bayağı yüksek...
  3. Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

İyi günler. Emeklilik zamanı ya da emeklilik süresi hakkında bilgi almak için ne yapmamız gerekiyor ? Siz de böyle bir bilgi var mı ya da nasıl öğrenebileceğimizi söyleyebilirseniz çok memnun oluruz.
  4. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  5. turkcellden yurtdışını nasıl ararım

turkcellden yurtdışını nasıl ararım

Yurtdışındaki arkadaşımı turkcell hattımla aramak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş