gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar.Bende Turkcell var kankam avea aldı ve ona ödemeli atmam lazım yapabilirmiyim bunu ve nasıl yapabilirim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Turcell'den diğer hatlara ödemeli arama yapılamıyor.Turcell hattınızla diğer bir Turcell'iye ödemeli arama yapabilirsiniz.
    TURKCELL ödemeli arama yapmak için yapmanız gereken;

*135* Arayacağınız Numara# YES tuşuna (arama tuşuna) basıp ödemeli arama yapabilirsiniz.

Örnek Turkcell Ödemeli Arama: *135*053xxxxxxxx#

Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır kontörüm yok ve vodofoneli birine ulaşmam lazım acaba turkcellden vodofoneye ödemeli çağrı atabilir miyim. Acil lütfen
  2. Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama

Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama

Turkcell Faturalı hat Dakika Sorgulama Turkcell Dakika Sorgulama Turkcell faturalı hat kullanan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Turkcell faturalı hat dakika sorgulama bilgilerini paylaşıyoruz arkadaşlar. Paketlerinizde kalan miktarları görmek için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair yapılan...
  3. Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Selamlar arkadaşlar, ben Turkcell hattı kullanıyorum ve arkadaşa ödemeli atmak istiyorum.Bu işlem için ne yapmam gerekiyor?
  4. Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcell kullanıyorum ve Vodafone kullanna arkadaşıma TL olmadığı için ödemeli atmak istiyorum.Böyle birşey yapabilirmiyim acaba?
  5. Turkcell faturalı hat dakika sorgulama

Turkcell faturalı hat dakika sorgulama

Turkcell faturalı hat dakika sorgulama hakkında turkcell.com.tr sitesinde yer alan detaylı bilgiyi sizlere sunuyoruz arkadaşlarım. Turkcell hat kullananlar genelde belirli bir dakika ya da saat ya da şu yöne şu kadar kullanım diyorsanız mutlaka bunu öğrenmelisiniz. Bakın ilgili gsm operatörünün sitesinde neler yazıyor. Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim? Kalan dakikalarınızı KALAN...

Sayfayı Paylaş