gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

turkcell hattımın pin kodunu unuttum :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Turkcell hattı kullanıyorum ancak zırt pırt pin kartımı çıkartmadığımdan bugün telefonu temizlemek için pilini falan çıkarttıktan sonra pin kodunu taktım ve şifremi unuttum.Ne yapmam lazım lütfen yardım edin acill:(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Turkcell sim kartınıza ait pin kodunuzu unuttuysanız ve 3 kez yanlış girdiyseniz bu durumda puk koduuza ihtiyacınız olacaktır. Bunun için bir kaç yöntem var:
    Öncelikle 444 0 532 Tukcell müşteri hizmetlerini arayabilir ve puk kodunuzu öğrenebilirsiniz. Bazı kişisel bilgilerinizi söyleyerek bu kodu öğrenebilirsiniz.

Eğer kartınızı aldığınızda size verilen kartviziti sakladıysanız onun arka kısmında PUK kodları yazar. O kodları girebilirsiniz.

Son olarak Turkcell online işlem merkezinden PUK kodu alma bölümünden işlem yapabilirsiniz. BUnun için süper şifreye ihtiyacınız olacak. Eğer yoksa şifre yazıp 2222'ye göndermeniz yeterli.

turkcell hattımın pin kodunu unuttum :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu

hayatımızın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı...
  2. insanın pin kodu

insanın pin kodu

İnsanın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi:hava...
  3. insanın pin kodu....

insanın pin kodu....

Ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi: hava *lider *uçucu *parlak...
  4. İnsanların da Pin Kodu Varmış!!!

İnsanların da Pin Kodu Varmış!!!

kaderin şifresi nasıl çözülür Kaderin Şifresi çözüldü!” Bunu iddia eden ben değilim :D Doğum tarihiniz kişiliğinizi belirliyor.Bakın bakalım pin kodunuz doğru mu?:) “İNSANIN PİN KODU’nun inanılmaz doğruluğu ve kesinliği, insanı, dünyada çözülemeyen yalnızca birkaç sır kaldığına inandırıyor.” Astrolojiden daha güçlü, nümerolojiden daha etkili yepyeni bir teknik... İnsanın Pin Kodu,...
  5. Pin Kodunu Unuttum Ne Yapmalıyım?

Pin Kodunu Unuttum Ne Yapmalıyım?

pin kodu yenileme, pin kodu açma, pin kodunu unuttum Kullandığınız telefonun güvenliği için açılış aşamasında pin kodunu yerleştiririz. Bazen kullandığımız pin kodunu unuturuz yada istemeden bloke ederiz. Peki pin kodunu bloke ettiğiniz de ve unuttuğunuz da nasıl bir yol izlemelisiniz? İşte merak ettiğiniz bilgiler sizlerle... Pin kodu 3 sefer yanlış girildiği takdirde pin kodu geçersiz...

Sayfayı Paylaş