gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Turkcell MP ihalesine katılıyor

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Turkcell, Milli Piyango'nun özelleştirme ihalesine katılmaya karar verdi.
    Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell, “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğüne ait olan Şans Oyunlarının Lisans Verilmesi Suretiyle Özelleştirilmesi İhalesi”ne yüzde 100 oranında iştirak ettiği Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.’nin iştiraki olan Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş. aracılığı ile teklif verecek.

Açıklamada, “Turktell Bilişim Servisleri A.Ş, Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş.’nin tamamına iştirak ediyor. Şans Oyunları Yatırım Holding A.Ş’nin, Milli Piyango’ya tek başına veya diğer tüzel kişi ya da kişilerle birlikte, Ortak Girişim Grubu kurmak vasıtasıyla katılarak teklif verecek” denildi.

Turkcell MP ihalesine katılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TOKİ'den konut ihaleleri

TOKİ'den konut ihaleleri

kütahya toki teslim tarihi kütahya toki evleri teslim tarihi TOKi, Antalya, Erzurum, Erzincan ve Kütahya'da konut ve sosyal donatı ile altyapı işlerini ihaleye çıkardı.. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Antalya-Sütçüler, Erzurum-Palandöken Yıldızkent, Erzincan-Çayırlı ile Kütahya-İnköy konut ve sosyal donatı ile altyapı işlerini ihaleye çıkardı. Antalya Merkez Sütçüler...
  2. 3G ihalesini Turkcell 358 milyon euro ile kazandı

3G ihalesini Turkcell 358 milyon euro ile kazandı

Cep telefonu kullanıcılarına yeni olanaklar sunacak Üçüncü Nesil Mobil Haberleşme Sistemi’nin (3G) kurulmasını öngören ihalede üç firma yarıştı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda (BTK) yapılan ihalede lisans bedelleri bant genişliğine göre belirlendi. En geniş frekans bandını içeren A lisansı asgari 285 milyon Euro’dan satışa çıkarıldı. Lisans için kapalı zarfla Vodafone 298 milyon...
  3. Turkcell Dİyaloglarıı

Turkcell Dİyaloglarıı

Hoşlandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak >>2225'e gönder , biz öpelim.. >> >>Gülme seni de öperiz.. ÖPCELL.. >> >>Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin.. >> >>Muhabbetcell; "naber" yazıp 1515'e yollayın turkcell size "iyidir senden naber" desin. >>...
  4. selam ben afyondan katılıyorum

selam ben afyondan katılıyorum

kızlar niye cevap yok:hasta:
  5. sevgi affetmektir sözüne katılıyor musunuz?

sevgi affetmektir sözüne katılıyor musunuz?

soru basit melişler sevgii affetmektir sözüne ne diyorsunuz???

Sayfayı Paylaş