gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcell rumara nedin rasıl kullanılır.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar türksel rumara diye birşey varmış bu nedir allaşkına nasıl kullanılır beni biri aydınlatsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misaifirimiz, Sizi derhal aydınlatalım :) Forumumuzda bulunan Turkcell Rumara Hizmeti adlı konumuzda tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız :)

Turkcell rumara nedin rasıl kullanılır. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nedim Gürsel

Nedim Gürsel

Nedim Gürsel (d. 5 Nisan 1951, Gaziantep), yazar. İktisatçı Seyfettin Gürsel'in kardeşidir. İlköğretimini Balıkesir 6 Eylül İlkokulu’nda tamamladı. Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. Yazıları 1960'ların sonlarından itibaren edebiyat dergilerinde yer almaya başladı. 12 Mart muhtırasının ardından bir yazısı gerekçe gösterilerek yargılandı. Bu olayın ardından Fransa'ya geçti. Sorbonne...
  2. Turkcell Dİyaloglarıı

Turkcell Dİyaloglarıı

Hoşlandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak >>2225'e gönder , biz öpelim.. >> >>Gülme seni de öperiz.. ÖPCELL.. >> >>Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin.. >> >>Muhabbetcell; "naber" yazıp 1515'e yollayın turkcell size "iyidir senden naber" desin. >>...
  3. Nedim Zeper "Sözümden Dönmeyeceğim" albümü ve klibi

Nedim Zeper "Sözümden Dönmeyeceğim" albümü ve klibi

nedim zeper, 2011 albümü, yeni albüm, sözümden dönmeyeceğim, şarkısı, şarkıları, klibi, yeni klibi, haberleri ve resimleri burada arkadaşlar Romantik şarkıların prensi olan Nedim Zeper, 3 yıl aradan sonra hayranlarının karşısına "Sözümden Dönmeyeceğim" adlı albüm ve bu albüm için çekltiği klibi ile çıktı Melek'lerim. Şarkıcı, albüm bekleyen sevenlerine de müjdeyi verdi: “Albüm...
  4. Turkcell'den Rumara Hizmeti!

Turkcell'den Rumara Hizmeti!

turkcell rumara hizmeti turkcell numara nedir nasıl kullanılır ücreti ne kadar 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler, Turkcell Rumara :) Turkcell iletişim merkezinin yeni hizmeti olan Turkcell Rumara ile istemediğiniz yerlere mecburen cep numaranızı bırakmak zorunda kalmayacaksınız. "RUMARA"nızla cep telefonu numaranızı paylaşmadan diğer...
  5. Nedim Zeper Oysa Sen klibini seyredin melekler !

Nedim Zeper Oysa Sen klibini seyredin melekler !

Selamlar Sevgili Melekler, Geçtiğimiz günlerde ReklamZ firması tarafından gönderilen Cd yi takıp dinlediğimde bir şarkıya takıldım kaldım... Oysa sen... İlk kez dinlediğim Nedim ZEPER'den Oysa Sen isimli parçayı sizlerden yoksun bırakmamak adına ( hani belki duymamışsınızdır diye ) aldım getirdim :) Melekler Mekânı olarak, Nedim ZEPER'e bu engebeli yolda başarılar diliyoruz....

Sayfayı Paylaş