gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcell T11 Fiyatı,Özellikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Turkcell T11 Fiyatı,Özellikleri Selam millet sizden Turkcell T11 Fiyatı,Özellikleri hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden tşklerimi de sunuyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Turkcell T11 Fiyatı,Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amerikan Bulldog fiyatları özellikleri

Amerikan Bulldog fiyatları özellikleri

Temel ÖzellikleriAmerikan Bulldog, İngiliz ırkdaşına göre daha çevik ve hareketlidir. Bazıları 2 metre veya daha fazla yükseğe sıçrayabilmektedirler. Koca bir başı, güçlü çeneleri, kaslı bir görüntüsü vardır. Bu iri cüsseye rağmen sanki ayaklarının üzerinde dans ediyor gibidir. Erkekler gözle görülür şekilde dişilerden güçlü ve kaslıdır. American Bulldog eğer yeterince dolaştırılıp antrenman...
  2. Turkcell T11 Maxiphone özellikleri ve fiyatı

Turkcell T11 Maxiphone özellikleri ve fiyatı

Turkcell T11 Maxiphone özellikleri fiyatı Turkcell T11 Fiyatı Özellikleri Merhaba Sevigili Melek'lerim... Misafirimizin sorusu üzerine ve sizlerinde ilgisini düşünerek bu sayfamızda Turkcell T11 Maxiphone özelliklerini ve fiyatını konu alıyoruz:) Turkcell T11 Maxiphone özellikleri fiyatı Turkcell'in yeni akıllı telefonu T11 ile geliyor..Turkcell önceki modellerde olduğu gibi T11’i de...
  3. Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri hakkında lütfen bilgi verin. Galaxy nexus fiyatı ne kadar ve özellikleri nelerdir?
  4. Asus Padfone Özellikleri ,Fiyatı

Asus Padfone Özellikleri ,Fiyatı

Asus Padfone Özellikleri Asus Padfone Fiyatı Tablet, notebook ve telefon özelliklerini bir arada taşıyan Asus Padfone özelliklerini ve Asus Padfone fiyatlarını bu yazımızda sizlerle ve Asus Padfone meraklılarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Asus Padfone’un yapılan açıklamalara göre oldukça işlevsel özellikleri ve farklı bir tasarımı olduğu görüldü. Çünkü Asus Padfone, tablet, netbook ve...
  5. Turkcellde peşin Iphone 5 fiyatı nedir

Turkcellde peşin Iphone 5 fiyatı nedir

Turkcellden peşin para ile iphone 5 almak istiyorum ama fiyatlar nasıl acaba? Kazıklanmış olmayayım :S

Sayfayı Paylaş