gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Turkcell Tılgın HG 1311 C modemin ip kullanıcı adı parolası ve giriş bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Turkcell Superonline kullanan arkadaşlarımıza standart olarak verilen TILGIN HG 1311 C modeminin ve diğer marka modellerin bilgileri şu şekildedir. Modeminizin arayüzüne ulaşmak için aşağıdaki ip numaralarını tarayıcınıza yazmanız yeterlidir. [​IMG]
    TILGIN HC 1311 İP : 192.168.1.1
    TILGIN HC 1311 KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ : admin Şifresi: superonline

Şeklindedir meleklerim. Sizlerde artık saçma sapan internet hızı sağlayan diğer operatör yerine 20 mbit hızındaki turkcell superonline bağlantısını seçtiyseniz emin olun doğru birşey yaptınız. :)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kablosuz modemi(hg1311c) verdiğiniz bu bilgilerle yükleyebildim.ama bağlanmıyo ve modem arızası veriyor.phone1 vr phone 2 ışıkları da sönük.ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ACİL

Turkcell Tılgın HG 1311 C modemin ip kullanıcı adı parolası ve giriş bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ADSL MODEMLERiN iP,KULLANICI ADI ve ŞİFRELERi

ADSL MODEMLERiN iP,KULLANICI ADI ve ŞİFRELERi

dsl değiştirme dsl router şifresi router şifre modem arayüz şifreleri modem şifresi Zoom serisi 10.0.0.2 Alcatel 510 serisi 192.168.0.180 Inca 10.0.0.2 Pikatel 192.168.8.2 speedcom 10.0.0.2 US Robotics 192.168.1.1 Zyxel 192.168.1.1 Kull.Adı : admin Şifre : 1234 D-link 192.168.1.1 Loopcomm 10.0.0.2 US Robotics 192.168.1.1 E-con S4 10.0.0.2 kullanıcı adı:admin şifre: epicrouter Zoom serisi...
  2. Burçlar ve yaşam parolası

Burçlar ve yaşam parolası

Koç Ben öncü olmak istiyorum! Boğa Yaşamak ve yaşattırmak! İkizler Yeni ve heyecan veren şeyler bulmalıyım! Yengeç Rahat yaşamak / hissetmek istiyorum! Aslan Kendimi kanıtlamam lazım! Başak Çevreme nasıl yararlı olabilirim? Terazi Bir bütün olabilmek için “sana” ihtiyacım var! Akrep Sebepleri oluşturmak istiyorum! Yay Nasıl büyüyebilirim? Oğlak Bir hedefe ulaşmak istiyorum! Kova Ben...
  3. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  4. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  5. Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Mrb :slm: Üye olmuştum ama kullanıcı adımı ve şifremi unuttum. :( eposta adresimi söylesem kullanıcı adımı bana bulabilir misiniz ? :):rolleyes:

Sayfayı Paylaş