Turkcellden başka operatöre TL transferi yapılabiliyormu?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Turkcellden başka operatöre TL transferi yapılabiliyormu?
Merhaba.Arkadaşıma TL transfer etmek istiyorum ama o başka operatörde.Acaba yine de transfer yapabilirmiyim?Yapabiliyorsam nasıl yapacağım bunu ?

Turkcellden başka operatörlere tl transfer yapılamıyor malesef.Turkcellden başka bir Turkcelliye TL transferi şöyle yapılır.Turkcell'den Kontör yerine gelen ve geçerliliği koruyacak olan TL ile birlikte transfer servisinde Turkcell bazı değişikler ile karşımıza çıktı. ek seferde en az 1 TL, en fazla 15 TL kredi transfer edebilirsiniz.

Ayrıca Faturalı hat kullanan aboneler ayda en fazla 100 TL transfer edebilir. Faturasız hat kullanan abonelerin limitleri kredi yüklemelerine bağlı olarak değişecektir. Yüklenilen kredi miktarlarına göre KrediTransfer hakkı kazanıp, ayda en fazla 100 TL transfer edebilirsiniz. Yeni Turkcell aboneleri ilk 5 ay içerisinde ayda en fazla 25 TL transfer edebilirsiniz.

Servis ücreti başarıyla gerçekleşen her KrediTransfer ve limit sorgulama işlemi için 90 Kuruş’tur.Faturalı hatlardan yapılan KrediTransfer işlemleri 90 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Tl benim değilmi telefon benim değilmi bu ne saçmabirşey başka öperatöre izin vermiyor herkes turkcelllimi olmak zorunda hemen turkceli terkediyorum utanmazlar ayda 2 kere fatura çıkardı birde pişkince vergilere fatura çıkardık diyor

Geri