gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar, ben Turkcell hattı kullanıyorum ve arkadaşa ödemeli atmak istiyorum.Bu işlem için ne yapmam gerekiyor?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bakiyeniz bitti ve arama yapmanız gerekiyor hemen telaşlanmayın Turcell'den ödemeli arama yapmak oldukça basit arkadaşlar.Turkcell Ödemeli Ara servisi ile ücreti karşı tarafın ödeyeceği aramalar yapabiliyorsunuz.
    Ödemeli Ara servisinde, ödemeli aramayı kabul eden taraf ücretlendirilir. Ödemeli Ara servis hizmet bedeli çağrı başına 39 kuruştur.

Ödemeli arama yapmak için yapmanız gerekenler şöyle arkadaşlar;

Öncelikle *135* yazdıktan sonra, arayacağınız numarayı yazmalısınız.Daha sonra Yazdığınız numaranın sonuna # işareti ekleyin ve arama tuşuna basııyorsunuz.Yandaki örnekte olduğu gibi. *135*053XXXXXXXX#.

Turkcellden ödemeli atmak istiyorum nasıl yaparım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bacak bacak üstüne atmak selülit yapar...

Bacak bacak üstüne atmak selülit yapar...

doğum kontrol hapları selülit yapar mı hamilelikte bacak bacak üstüne atmak doğum kontrol hapı selülit yapar mı hapı hamileyken üstüne atmak Florence Nightingale Hastanesi dermatoloji uzmanlarından Dr. Bekir Aybey, kadınların yüzde 85-90'ında görülen selülitin artmasında varisler, dar kıyafetler ve bacak bacak üstüne atmanın etkili olduğunu bildirdi. Vichy tarafından piyasaya çıkarılan ve yağ...
  2. türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır

türkcelden vodafone nasıl ödemeli çağrı yapılır kontörüm yok ve vodofoneli birine ulaşmam lazım acaba turkcellden vodofoneye ödemeli çağrı atabilir miyim. Acil lütfen
  3. Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır

Avea ödemeli nasıl atılır arkadaşlar aveadan ödemeli arama nasıl yapılır bu konuda bana yardım edin yaaaa
  4. Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Turkcell hattan Aveya ödemeli çağrı yapabilirmiyim

Arkadaşlar.Bende Turkcell var kankam avea aldı ve ona ödemeli atmam lazım yapabilirmiyim bunu ve nasıl yapabilirim?
  5. Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcell kullanıyorum ve Vodafone kullanna arkadaşıma TL olmadığı için ödemeli atmak istiyorum.Böyle birşey yapabilirmiyim acaba?

Sayfayı Paylaş